عمر رژیم صهیونیستی را کمتر از ۲۵ سال به پایان می‌رسانیم

امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش در گفت‌و‌‌گو با تسنیم گفت که با اتکا به قدرت دوران دفاع مقدس, عمر رژیم صهیونیستی را کمتر از ۲۵ سال به پایان می‌رسانیم.

به گزارش رباط نیوز به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش با حضور در جهاد رسانه ای شهید رهبر ستاد مرکزی راهیان نور کشور در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا در خصوص نقش راهیان نور در افزایش قدرت بازدارندگی اظهار کرد: دشمنان ما در راس آن آمریکای جنایتکار و رژیم نا مشروع صهیونیستی این را می‌فهمند که اگر ملت به آرمان ها و آموزه ها و معارف انقلاب اسلامی پایبند باشند, نه او می تواند در اریکه قدرت باقی بماند و نه رژیم صهیونیستی می‌تواند به عمر منحوس خود ادامه بدهد و این حاصل نقش ملت و حضورشان در راهیان نور  هست.

وی ادامه داد: دشمنان تلاش می کنند که این جریان را کمرنگ کنند اما کمرنگ نخواهد شد و این راه ادامه خط شهدای کربلا و راه حضرت ابا عبدالله(ع) است.

فرمانده کل ارتش با اشاره به شعار “ما توانستیم” شعارامسال راهیان نور, تصریح کرد: ما توانستیم دو ابر قدرت را در دوران دفاع مقدس زمین بزنیم  و ما توانستیم در برابر قدرت های شیطانی که می خواستند جبهه مقاومت را بشکنند, موفق شویم.

سرلشکر موسوی گفت:‌ما خواهیم توانست با قدرت دوران دفاع مقدس و اقبالی که مردم به راهیان نور و مناطق دوران دفاع مقدس و آموزه های دفاع مقدس دارند, آمریکا را در اریکه قدرتش سرکوب می‌کنیم و عمر رژیم صهیونیستی را کمتر از ۲۵ سال تمام می‌کنیم.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *