علی لاریجانی به صورت مستقل ثبت نام کرد/حضور پررنگ احمدی نژادی ها در ثبت نام امروز انتخابات/حضور جمعی زنان اصولگرا و اصلاح طلب در انتخابات مجلس/جواد خیابانی از کرج در انتخابات مجلس ثبت نام کرد

ششمین روز انتخابات مجلس شورای اسلامی از صبح امروز در ستاد انتخابات کشور آغاز شده است.

به گزارش رباط نیوز به نقل از  راه دانا؛ ششمین روز انتخابات مجلس شورای اسلامی از صبح امروز آغاز شده است و فردا آخرین روز ثبت نام از داوطلبان مجلس است.

بر پایه این خبر مرضیه وحیددستجردی از حوزه انتخابیه تهران، حجت الاسلام وحید احمدی حوزه انتخابیه کنگاور، محمدکریم شهرزاد از حوزه انتخابیه تهران برای انتخابات مجلس آینده با حضور در ستاد انتخابات کشورذ نام نویسی کردند.

پرویز داوودی، معاون اول دولت احمدی نژاد، با حضور در وزارت کشور، کاندیدای انتخابات مجلس دهم شد.

الیاس نادران در انتخابات مجلس دهم ثبت‌نام کرد.نادران جهت کاندیداتوری در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی در ستاد انتخابات فرمانداری تهران حضور یافت.

اعظم طالقانی در آخرین ساعات روز گذشته در دو انتخابات مجلس ثبت نام کرد.وی در دوره های گذشته هم داوطلب شده بود اما صلاحیتش از سوی شورای نگهبان رد می شد.

محمد رضا تابش نماینده اصلاح طلب مجلس نهم و خواهر زاده رئیس دولت اصلاحات با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری اردکان نامزد انتخابات آتی مجلس شد.

صادق خلیلیان، وزیر جهاد کشاورزی دولت دهم و یحی آل‌اسحاق از اعضای هیات رئیسه اتاق بازرگانی برای ثبت‌نام انتخابات مجلس از تهران نام نویسی کردند.

فاطمه آلیا، زهره طبیب زاده ، لاله افتخاری،  اشرف بروجردی  و سهیلا جلودارزاده صبح امروز در انتخابات مجلس ثبت نام کردند.

علیرضا محجوب دبیر کل خانه کارگر برای نامزدی در انتخابات مجلس دهم ثبت نام کرد.

میرکاظمی وزیر نفت دولت احمدی نژاد و از افراد نزدیک به جبهه پایداری هم با حضور در ستاد انتخابات کاندیدای دهمین انتخابات مجلس شد.

جواد خیابانی گزارشگر مطرح فوتبال نیز از جمله چهره هایی است که با حضور در فرمانداری کرج از این حوزه انتخابیه برای حضور در انتخابات مجلس ثبت نام کرد.

علی لاریچانی هم با حضور در فرمانداری قم از این حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی شرکت کرد.

 لاریجانی بعد از حضور در فرمانداری قم و ثبت نام در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: به منظور اتصال و نزدیکی با مراجع عظام، علما و اقشار مختلف مردم در این انتخابات شرکت می‌کنم.

وی تصریح کرد: مردم قم در مراجعات خود پیرامون آبادانی و توسعه کشور از من انتظاراتی داشتند که به همین منظور در انتخابات حضور یافتم.

رئیس مجلس در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص شرایط سیاسی منطقه و کشور نیز عنوان کرد: در چنین شرایطی هر کاری که از دست من بر بیاد برای کشور انجام می‌دهم و هر گروهی که به اهداف انقلاب اسلامی وصل باشد من نیز به آن وصل خواهم شد. در حال حاضر من مستقل وارد انتخابات شدم و پیگیری درست اصول و اهداف انقلاب اسلامی برای من مهم است.

لاریجانی در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری پیرامون پیوستن جریان رهروان ولایت به ائتلاف اصولگرایان گفت: در این مسیر این گروه خود باید تصمیم بگیرند و این موضوع ربطی به من ندارد.

وی همچنین با بیان اینکه آبادانی قم موجب پیشرفت و آبادانی کشور خواهد شد ادامه داد: انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن در تفکر امام خمینی تبلور یافت ودر شهدای گرانقدر تجلی پیداکرد، دغدغه‌ی من اهداف و ماهیت انقلاب اسلامی است، شرایط انتخابات و کشور اقتضاء می‌کند که حضور مردم باشکوه باشد و دراین صورت حضور احزاب مختلف قطعا انتخاب را باشکوه می‌سازد و یک انتخابات باشکوه نیز جایگاه کشور را ارتقاء می‌دهد.

وی تاکید کرد‌: مسئولان دراین شرایط کشور باید بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند و از فهم سیاسی برجسته‌ای در این انتخابات برخوردار باشند، باید بخشهای مختلف کشور و طیف‌ها و جناح‌های مختلف نیز در این انتخاب شرکت کنند، چرا که موجب پویایی انتخابات خواهد شد.

لاریجانی در بخش دیگری از سخنانش گفت: افرادی که در مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی حضور می‌یابند باید کار آمد و با تجربه باشند، بویژه نگاه نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید در جهت حل منطقی پیچیدگی‌های اقتصادی کشور باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *