رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رباط کریم خبرداد:

علاقه مندی‌ تهرانی‌ها به صنایع دستی هنرمندان رباط کریم

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رباط کریم گفت: محصولات تولیدی هنرمندان صنایع دستی رباط کریم امروز در تهران و شهرستانهای این استان مورد استفاده قرار میگیرد و به عنوان یک برند به شمار می آید.

حمید کریمی، رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز اظهار کرد: با توجه به پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی و صنایع دستی در شهرستان و تولیدات هنرمندان، محصولات صنایع دستی در رباط کریم افزایش یافته است.

وی افزود: محصولات تولیدی هنرمندان صنایع دستی رباط کریم امروز در تهران و شهرستانهای این استان مورد استفاده قرار میگیرد و به عنوان یک برند به شمار می آید.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رباط کریم ادامه داد: امسال اننظار می رود این اداره امتداد راه سال گذشته را ادامه داده و بتواند به هنرمندان شهرستان خدماتی را ارائه دهد.

حمید کریمی ابراز کرد: شیشه گری فولادی،نقاشی پشت شیشه، گلیم بافی، جاجیم بافی،معرق کاری، نگارگری و نقاشی روی سفال از جمله محصولاتی است که هنرمندان رباط کریمی تولید می کنند.

وی با اشاره تعداد هنرمندان صنایع دستی شهرستان رباط کریم، خاطرنشان کرد: تعداد هنرمندان صنایع دستی مشاغل خانگی در شهرستان به ۱۶۰۰ نفر می رسند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *