نماینده شهرستان های رباط کریم و بهارستان در مجلس:

عضو شورای شهر باید ساده زیست باشد/تاکید بر رای به دلسوزان شهر

رباط کریم- نماینده شهرستان های رباط کریم و بهارستان در مجلس با تاکید بر رای به دلسوزان شهر گفت: عضو شورای شهر باید ساده زیست باشد.

به گزارش رباط نیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی شامگاه دوشنبه در جمع نمازگزاران مسجد موسی بن جعفر( ع) شهرستان رباط کریم طی سخنانی با بیان این که همه مدیون انقلاب اسلامی هستیم، گفت: من و امثال من مدیون انقلاب هستیم، انقلاب اسلامی به ما هویت، عظمت و شخصیت داد.

وی با برشمردن شاخصه های انقلابی گری و پیروی خط امام( ره) ادامه داد: امام( ره) ساده زیست بودند و در تمام عرصه های زندگی ساده زندگی کرده و از تجملات دور بودند، همین شاخصه عدم دلبندی به دنیا و تجملات آن به ایشان قدرت مبارزه با تمام مستکبران جهان را عطا کرد.

نماینده شهرستان های رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز برخی ادعای پیروی از خط امام( ره) و انقلابی گری را دارند اما باید دید در عمل چه مقدار ساده زیست هستند و به آن پیر سفر کرده اقتدا کرده اند، اگر در عمل خود را با معیار امام( ره) سنجیدید آن گاه می توانید ادعای انقلابی گری کنید.

وی سپس به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و اظهار داشت: عضو شورای شهر باید ساده زیست باشد نه ساختمان ساز، کسی که ساختمان ساز و در فکر ثروت اندوزی است برای مردم دلسوزی نمی کند، به کسانی که عاشق این شهر هستند رای بدهید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *