ایران غرق در ماتم

عاشقی ۲۸ ساله مردم با امام خوبی‌ها

همزمان با سالروز عروج ملکوتی روح خدا، مردم بار دیگر در ماه رمضان به سوی آن یار سفر کرده شتافتند و در فراغ او گریستند.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، آن سیل عظیم جمعیت را نمی توان فراموش کرد، میلیون ها نفر انسانی که آمده بودند تا یارعرفانی اشان را در روزهای خلوت او در دنیا بدرقه کنند، بدرقه برای سفری طولانی، آنها آمده بودند تا بگویند که ای امام(ه) با آن که شما در میان ما نیستید اما هنوز سخنانتان آوازه گوش ما است و نصایح اتان را فراموش نخواهیم کرد.

امام خمینی(ره) آن مردی که نماز های پیش از سفر آخرت را در بستر فراموش نکرده بود حالا با دلی آرام و ضمیری مطمئن از میان مردم کوچ کرد و از میان ما رفت، ایشان انقلابی بزرگ را به پیروزی رساندند که حامی مستضعفان جهان است.

امام دل شان برای همین مستضعفان به درد می آمد، توجه به دردمندان جامعه یکی از آرمانهای اصلی انقلاب و از نصایح امام خوبی ها بود و امروز نیز آن یارانی که گهواره نشین های دیروز بودند با امام اشان بیعتی دوباره بستند،بیعتی که دفاع از مظلومان محور اصلی آن است و برای نجات آنها از ظلم و جور خونها فدا کرده است.

امروز پس از بیست و هشت سال از فراغ بنیانگذار کبیرانقلاب، مردم بار دیگر بر مزار آن مرد بزرگ گریستند، آنها دلشان برای شنیدن صدای امام راحل تنگ شده و می خواهند ایشان را زیارت کنند.

مردم شهرستان رباط کریم در کنار دیگر شهرهای کشور امروز را میهمان امام بودند و به سخنان رهبر معظم انقلاب گوش فرادادند، آنها برای تجدید پیمان دوباره با آرمانهای امام خمینی(ره) به حرم شریف این مرد بزرگ رفتند و صدای سخن حق را از رهبر انقلاب شنیدند.

در ادامه تصاویری از حضور مردم را در حرم مطهر امام خمینی(ره) خواهید دید:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *