طرح توسعه شهرک های صنعتگران خواسته به حق صنعتگران است

فرماندار رباط کریم گفت: رفع موانع و مشکلات بخش تولید و صنعت، و تلاش در راستای ایجاد اشتغال از اولویت‌ های دولت تدبیر و امید در سال جهش تولید است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، نظام ملکشاهی در نشست با رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران، امام جمعه شهر پرند، جانشین فرمانده سپاه شهر، مدیران و جمعی از صنعتگران شهرک صنعتی پرند به بحث و گفتگو پرداخت و طی بازدید از برخی کارخانه های برند ساکن در شهرک از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات بخش تولید قرار گرفت.

فرماندار رباط کریم در جمع حاضران در خصوص توسعه شهرک صنعتی بیان کرد: تامین مواد اولیه، پروانه بهره برداری، فعالیت در طرح توسع شهرک های صنعتی جزو مشکلات اصلی صنعتگران است که در تلاش هستیم با ارتباطات استانی و کشوری این مشکلات را حل کرده و زمینه اشتغال در شهرستان را گسترش دهیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، نظام ملکشاهی در نشست با رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران، امام جمعه شهر پرند، جانشین فرمانده سپاه شهر، مدیران و جمعی از صنعتگران شهرک صنعتی پرند به بحث و گفتگو پرداخت و طی بازدید از برخی کارخانه های برند ساکن در شهرک از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات بخش تولید قرار گرفت.
نماینده عالی دولت در جمع حاضران در خصوص توسعه شهرک صنعتی بیان کرد: تامین مواد اولیه، پروانه بهره برداری، فعالیت در طرح توسع شهرک های صنعتی جزو مشکلات اصلی صنعتگران است که در تلاش هستیم با ارتباطات استانی و کشوری این مشکلات را حل کرده و زمینه اشتغال در شهرستان را گسترش دهیم.

عزت الله اکبری تالارپشتی، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس پس از شنیدن گزارشات و خستگی صنعتگران از حل نشدن مشکلاتشان با بیان این که مصایب صنعتگران به یک باره مرتفع نخواهد شد، عنوان کرد: در بحث صنعت و تولید مشکلات همیشه وجود داشته و تنها اختصاص به شما ندارد پس هم چنان  پر توان باشید و سریع خسته نشوید. از سوی دیگر، نمایندگان منتخب مردم در مجلس برای کمک به صنعتگران، باید به سمت و سوی مصوب کردن و ابلاغ فعالیت واحدهای فعال در شهرک های صنعتی بروند چرا که خرید و فروش در شهرک صنعتی معنا ندارد از این روی، شایسته است واحدهای غیر فعال به صنعتگران دارای واحدهای فعال واگذار شود تا چرخه افتصاد بیش از پیش به حرکت در آید.

وی با اشاره به این که با بیان این که اکنون صنعت و تولید یک بیزینس بین المللی است، افزود: تولید کننده خوب باید صادر کننده خوب هم باشد. تولید کننده باید تمام فکر و ذکرش تولید باشد و مقوله فروش را به کارشناسان زبده واگذار کند. بهتر است صنعتگران به فکر تشکیل مجمع و کنسرسیوم برای انجام کنش های هماهنگ در حهت ادغام منابعشان برای رسیدن به ارتقای تولید و اهدافشان باشند.
صابر پرنیان، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران در ادامه خواهان مدیریت یکپارچه شهرک شد و افزود: پیشنهاد شفاف صنعتگران،  نبود مدیریت مشترک و هیئت امنای متعدد در شهرک صنعتی پرند است که روز به روز این مشکل در حال حادتر شدن است.  اگر این مشکل مرتفع شودعلاوه بر مدیریت یکپارچه شاهد کاهش هزینه ها، راحتی صنعتگران و دارا بودن متولی مشخص برای بررسی مسایل خواهیم بود.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *