طاهری خبر داد: نقل و انتقال قانونی مسکن مهر/ شیده پروژه خودمالکی است

طاهری مدیرعامل شرکت عمران پرند از جابجایی متقاضیان خوش حساب با بد حساب به عنوان سیاست شرکت عمران شهر جدید پرند جهت تسریع در تحویل واحدهای مسکن مهر به متقاضیانی که آورده خود را تکمیل کرده اند خبر داد.

به گزارش رباط نیوز، طاهری مدیرعامل شرکت عمران پرند در مصاحبه اختصاصی با رادیو تهران مجددا از جابجایی متقاضیان خوش حساب با بد حساب به عنوان سیاست شرکت عمران شهر جدید پرند جهت تسریع در تحویل واحدهای مسکن مهر به متقاضیانی که آورده خود را تکمیل نموده اند اشاره کردند و اضافه نمودند تمام حق و حقوق متقاضیان نزد شرکت عمران پرند محفوظ است و فقط جابجایی صورت می گیرد.

طاهری در بخش دیگری از مصاحبه خود در خصوص کمک مالی به متقاضیان مسکن مهر عنوان نمودند که شرکت عمران در خصوص ابنیه نمی تواند وارد شود ولی به عنوان کمک دولت به متقاضیان در بحث آماده سازی و محوطه سازی وارد شده و بیش از ۵۰% این هزینه را از طریق تهاتر اراضی با پیمانکاران بعهده گرفته است .

مدیرعامل شرکت عمران پرند در پاسخ به سوال یکی از شنوندگان در خصوص نظارت بر کار مشاورین املاک در خصوص معامله مسکن مهر یادآور شدند که مردم برای جلوگیری از هر گونه سوء استفاده دلالان، شایسته است که برای نقل و انتقال واحد مسکن مهر خود به کارگزاری مسکن مهر پرند مراجعه نمایند و ظرف چند ساعت واحد مسکن مهر خود را بصورت قانونی منتقل نمایند.

طاهری در بخش دیگری از مصاحبه خود در خصوص مترو پرند اشاره نمودند که مسیر ۱۷/۵ کیلومتری مترو پرند از فرودگاه امام خمینی تا شهر جدید پرند با پیشرفت فیزیکی بالای ۹۰% در زیرساخت و ریل گذاری در سال ۹۲ تحویل شهرداری تهران شده است و اضافه نمودند شرکت عمران پرند این آمادگی را دارد تا جهت تسریع در تکمیل این خط مترو تامین مالی بکند. وی در ادامه به مصوبه ۱۳۵ میلیارد تومانی تهاتر با شرکت راه آهن جمهوری اسلامی در قبال دو خطه کردن قطار حومه ای تهران-اسلام شهر-پرند (ریل باس) نیز اشاره نمود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند در خصوص پروژه هواپیمایی کشوری (شیده) که سوال شنونده دیگری بود عنوان نمودند که این پروژه بصورت خودمالکی می باشد و از نوع مسکن مهر نیست و تعاونی بصورت اختصاصی اقدام به جذب عضو نموده و الان اگر مشکلی هست بین متقاضیان و آن تعاونی می باشد و ارتباطی به شرکت عمران شهر جدید پرند ندارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *