رباط نیوز گزارش می‌دهد؛ صدایی برای تجمع از رسانه‌های معاند!

طی روزهای گذشته تجمعاتی در برخی از شهرهای کشور ودر اعتراض به گرانی و بی توجهی های دولت به موضوع بیکاری خانواده‌ها برگزار شد که تنها حاشیه‌هایی برجای گذاشت.

 

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی رباط نیوز، طی روزهای گذشته تجمعاتی در برخی از شهرهای کشور برپا شد که گفته می شود برای مقابله با  گرانی قیمت حامل های انرژی و وضعیت دشوار اقتصاد به میدان آمدند اما ظاهر امر حقیقت دیگری را نشان می داد، حقیقتی که پشت پرده آن رسانه‌های معاند و جریان های مقابل انقلاب اسلامی بودند.

تجمع کنندگان غالبا تعدادشان افزون بر ۲۰ یا ۳۰ نفر نبود و اساس عدم همراهی مردم نیز همان عدم همخوانی شعارها و حرکات تظاهرکنندگان با خواسته های مطرح شده بود، افرادی که با صورتهای پوشیده و دست بندهای گوناگون آمده بودند و به اصطلاح مطالبه گر حقوق و حقوق قشر کارگری جامعه!

آن طور که ظاهر ماجرا نشان می داد نه دست‌های افراد تظاهر کننده پینه بسته بود و نه چهره هایشان نشان می داد که زیربار زندگی عبوس و نا امید گشته باشند، تنها در چهره مشوش آنها فریب خوردن از جریان آن طرف آبی ها دیده می شد که به حق نیز چنین بود.

اگر بخواهیم نگاهی به ماجرای دیروز و امروزهای تجمعات این چنینی بیاندازیم به وضوح دیده می شود که جریان ضد انقلاب پای ثابت این ماجراها است، از رسانه‌هایی چون بی بی سی و صدای آمریکا گرفته که مردم را دعوت به آشوب می کنند تا آمدنیوز که ساخت بمبهای دستی را آموزش می داد و دعوت به تخریب اموال عمومی می کند.

بی بی سی در بخش های مختلف خبری، فیلمها و تصاویری از اعتراضات مردم نسبت به گرانیها و ناکارآمدی دولت در کنترل تورم را پخش می کند و تأکید دارد که مردم باید به این تجمعات ادامه دهند.

در اتاق های خبری این رسانه‌ها سناریوهای بسیار پیچیده ای برای مخالفت غیر علنی با نظام اسلامی ایران وجود دارد که به گونه نرم در جریان پخش اخبار پیاده سازی می شود.

البته توییتر نیز نگاهی جالب به ماجرای دیروز تهران داشت، این رسانه نیز درکنار برخی کاربران عربستانی به برجسته کردن تظاهرات تهرانیها کمک کردند تا بار دیگر دشمنی عربستان برهمگان اشکار شود.

آنچه که در تویتتر معلوم گشت این بود که عربستان و اسراییل بیشترین سهم را در برجسته سازی رخدادهای اخیر داشتند و این به طور قطع از معلوم الحال بودن چنین تجمعاتی خبر می دهد.

در اینستاگرام خانواده معلوم الحال شاه خائن نیز با ارسال پیام های تصویری و صوتی مردم را به آشوب و تشدید وضعیت کنونی تشویق می کنند.

فرح پهلوی آن زنی که خروارها طلا و جواهر را از جیب همین مردم به تاراج برد، امروز در نقش دلسوز مردم ایران وارد میدان شده و در پیامی که در میان کاربران اینستاگرام دست به دست می شود بر وحدت مردم در تجمعات اخیر تأکید دارد و می گوید باید شرایط کنونی حفظ شود.

اما کاربران نیز درپاسخ هایی جالب تأکید داشتند که شما که باید دهانهایتان را ببندید، کاری برای مملکت نکردید و تنها طلا و جواهرات کشور را خالی کردید.

در این تجمعات تنها یک چیز به دست می آید هدف اعتراض به گرانی و بیکاری نیست بلکه اصل نظام را نشانه رفته‌اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *