حجت‌الاسلام ترابی:

صبر و پایداری دلیل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی بود

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان رباط‌کریم، صبر و پایداری و استقامت در راه حق، غیرت دینی، ایثار و فداکاری، رهبری دینی و فرماندهی مدبرانه امام خمینی(ره) و وحدت مردم و مسئولان را از عوامل پیروزی انقلاب اسلامی برشمرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان رباط‌کریم با حضور علی اصغر شهیری فرمانده سپاه رباط‌کریم، حجت‌الاسلام ترابی رئیس شورای فرهنگ عمومی و امام جمعه شهرستان رباط‌کریم، نظام ملکشاهی فرماندار رباط‌کریم و جمعی دیگر از اعضای شورا برگزار شد.

ترابی در این نشست با اشاره به سخنان گهر بار رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه هشت سال دفاع مقدس گنجینه ای عظیم و گران بهاست که با استخراج بموقع آن می توان آینده ایران و آزادی خواهان جهان را تأمین کرد، گفت: همه وظیفه داریم که در راستای انتقال فرهنگ و ارزشهای دفاع مقدس به نسل کنونی و آتی تلاش کنیم.

وی، صبر و پایداری و استقامت در راه حق، غیرت دینی، ایثار و فداکاری، رهبری دینی و فرماندهی مدبرانه امام خمینی(ره)، وحدت و اتحاد مردم و مسئولان، اتکا به خدا، داشتن روحیه خودباوری و اعتماد به نفس و … را از علل و عوامل پیروزی انقلاب اسلامی برشمرد و افزود : هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی است تا دست آورد های جنگ تحمیلی و دفاع مقدس بیان شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان رباط‌کریم در ادامه کار های فرهنگی را اساس کار دانست و گفت : راه حل بسیاری از مشکلات در گرو اقدامات فرهنگی است.

ترابی در پایان بر بزرگداشت اربعین حسینی و تعظیم شعائر در سطح شهرستان تأکید کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *