صابر ابر و حمید فرخ‌نژاد میلیونر می‌شوند + تصاویر

در ادامه روند اکران آثار کمدی در سینمای ایران، فیلم سینمایی “میلیونر میامی” ساخته جدید “مصطفی احمدی” اکران خود در سینماهای کشور را از چهارشنبه آغاز خواهد کرد.

به گزارش رباط نیوز، در ادامه روند اکران آثار کمدی در سینمای ایران، فیلم سینمایی “میلیونر میامی” ساخته جدید “مصطفی احمدی” اکران خود در سینماهای کشور را از چهارشنبه آغاز خواهد کرد.

این فیلم در ابتدا با نام “بی حساب” تولید شد اما انگار نام ذکر شده برای فروش نام مناسبی نبوده و تهیه کننده نام میلیونر میامی را برای اکران برگزیده است. داستان “میلیونر میامی” درباره ۴ نفر است که میخواهند از راهی یک میلیون دلار را به جیب بزنند اما همیشه یکی از آن‌ها خراب‌کاری می‌کند.

صابر ابر و حمید فرخ‌نژاد میلیونر می‌شود/میلیونر میامی از چهارشنبه اکران می‌شود/////////////////////////سه شنبه

جالب آنجا که فیلم در زمانی که نامش بی حساب بود در بخش خلاصه فیلم هم تعریفی متفاوت داشت. دن کیشوت پس از فراغت از تدارک مقدمات کار، نخواست بیش از این در اجرای نقشه خویش درنگ کند.

فیلم سینمایی “میلیونر میامی” به کارگردانی “مصطفی احمدی” بهمن ماه سال گذشته کلید خورد و بدون توجه به جشنواره فیلم فجر از همان ابتدا به قصد اکران در گیشه ساخته شد.

صابر ابر و حمید فرخ‌نژاد میلیونر می‌شود/میلیونر میامی از چهارشنبه اکران می‌شود/////////////////////////سه شنبه

در ابتدا قرار بود “میلیونر میامی” دومین ساخته سینمایی مصطفی احمدی که پخش آن را هدایت فیلم بر عهده دارد، از جمله فیلم هایی باشد که در اکران دوم نوروز، روی پرده سینماها می روند اما این اتفاق نیفتاد تا بی حساب به گیشه پاییز دلخوش باشد.

در این فیلم کمدی، حمید فرخ نژاد، علی قربانزاده، طناز طباطبایی، صابر ابر، افسانه بایگان، آتیلا پسیانی تجربه متفاوتی را به نمایش گذاشته اند. از جمله نکات جالب توجه این فیلم باید به گریم متفاوت صابر ابر به عنوان یکی از بازیگران اصلی اثر خبر داد.

حمید فرخ نژاد با صابر ابر بی حساب می‌شود/گریم جالب بازیگر سینما در فیلم مصطفی احمدی////////////////دوشنبه

حمید فرخ نژاد امسال جزو یکی از پرکارترین بازیگران سینمای ایران در فصل بهار اکران سینمای محسوب می شود. وی تاکنون در فیلم های لاتاری، تگزاس به ایفای نقش پرداخته که هر کدام به ترتیب ۱۵ و ۱۰ میلیارد تومان فروش داشته اند. به همین ترتیب فرخ نژاد بار دیگر جزو پولسازهای سینمای ایران به حساب می آید.

عوامل فیلم “میلیونر میامی” عبارتند از: کارگردان:مصطفی احمدی، نویسندگان فیلمنامه :مهیار حمیدیان، محمد صادق گلچین عارفی، محمد شهابی، مدیر فیلمبرداری:علی قاضی، مدیر تولید:محمد رضا منصوری، طراح صحنه و لباس:آتوسا قلمفرسایی، طراح چهره پردازی:سعید ملکان، صدابردار:رشید دانشمند، تدوین:بهرام دهقانی، محمد نجاریان، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز:سعید کریمی، منشی صحنه:حمیرا نعمت الله، دستیار اول فیلمبردار:آرش رمضانی، دستیار تولید:کیومرث عباسی نوده، جلوه های ویژه میدانی:ایمان کرمیان، جلوه های بصری:وحید قطبی زاده، سرپرست گروه بدلکاری:امیر رضا بدری، مدیر تدارکات:محمد اسماعیل کلبی آبادی، عکاس: مریم تخت‌کشیان، تبلیغات مجازی:آریان امیر خان، مشاور رسانه ای:بهناز شیربانی، تهیه کننده:سعید ملکان.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *