شهر فلج است و راه‌های مواصلاتی هم قطع/ مسئولان عزیز دقیقا کجایید؟

از شب گذشته که بارش برف در رباط کریم شروع به باریدن کرد تقریبا نیمی از شهر و شهرستان در خاموشی به سر برده و راه های مواصلاتی نیز بسته شد و این می شود که مسافران باید سرگردان در کف خیابان ها باشند و هیچ خودرویی از جایش حرکت نکند.

 

به گزارش خبرنگار میدانی گروه اجتماعی رباط نیوز، همزمان با باریدن برف در شهرستان رباط کریم، شهر در حالت آماده باش در آمده و مردم نیز در راه مانده اند. این در حالی است که پیش از بارش برف شهر در حالت آماده باش بوده و نیروهای امدادی باید حضور داشته باشند.

گزارش میدانی خبرنگار ما حکایت می کند که ساعات اولیه برف در شب گذشته نقاطی از روستاهای وهن آباد وعلی آباد و همچنین کمربندی تهران قم را بسته و برخی از مسافران به همراه خانواده در آنجا گرفتار شده اند.

همچنین از ساعت اولیه بارش برف، برق برخی از مناطق از جمله چهارراه اصلی شهر رباط کریم، شهرکهای فرهنگیان، داوودیه و رجایی، تقی آباد و برخی از نقاط شهرهای پرند و نصیرشهر قطع گشته که زندگی مردم را دچار اختلال کرده است.

آن طور که خبرنگار ما حکایت می کند وضعیت اینترنت و خطوط مخابراتی نیز در شهر دچار اختلال شدید شده و وضعیت مردم مناسبت نیست، کاسابان نیز در تماس تلفنی از قطع بودن دستگاه های کارت خوان گله مند و می گویند با یک برف نباید تمام خطوط قطع شود و مردم دچار مشکل شوند.

همچنین  آن طور که مردم از روستاهای اطراف رباط کریم گزارش می دهند هنوز راه های مواصلاتی برخی روستاها باز نیست و عبور و مرور مردم دچار اختلال گشته و امیدی به بازگشت به حالت اولیه نیست.

یکی از شهروندان پرند نیز در تماس تلفنی با خبرنگار ما می گوید: آب و برق آپارتمان قطع است و سیستم گرمایشی ما به مشکل برخورده است و از شب گذشته تاکنون در سرما هستیم.

به نظر می آید شهر فعلا فلج شده و نیروهای امدادی تاکنون نتوانسته اند تلاش مثمر ثمری داشته باشد چرا که مردم هنوز در گرفتاری هستند و مشکلاتشان رفع نشده است.

آنچه که پیداست نتیجه عدم هماهنگی ستاد بحران شهرستان رباط کریم را نمایش می دهد و اگر بارش برف ادامه داشته باشد پدیده ناگواری در شهر رخ خواهد داد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *