شهردار پرند: طرح ساماندهی سگ های بی پناه شهر به زودی عملیاتی خواهد شد.

جلسه ساماندهی سگ های بی پناه با حضور شهردار پرند، اعضای شورای اسلامی شهر، معاون خدمات شهری شرکت عمران، نماینده دادستان، نماینده شبکه بهداشت و اداره دامپزشکی، روسای کلانتری های ۱۷ و ۱۸ و حامیان حیوانات، عصر دوشنبه در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر پرند برگزار شد.

به گزارش رباط نیوز، مهندس آگشته امنیت شهروندان و وجود یک شهر امن را از اولویت ها دانست و گفت: این امنیت با کشتار حیوانات و برخورد قهری ایجاد نمی شود و باید به طور جدی و اصولی سگ های بی پناه پرند ساماندهی شوند.
شهردار پرند در ادامه تاکید کرد: شهرداری پرند از همه امکانات خود برای ساماندهی سگ های بی پناه استفاده خواهد کرد تا رضایت شهروندان را ایجاد نماید و برای دستیابی به این هدف همه ارگان های مرتبط باید همکاری لازم را با شهرداری داشته باشند.
در ادامه این جلسه اعضای شورای شهر پرند، نمایندگان ادارات و حامیان حیوانات پیشنهادات خود را ارائه دادند.
به گفته خانم فریبا مراد پور رئیس شورای اسلامی شهر پرند در این جلسه و به پیشنهاد شهردار محترم مقرر شد تا ظرف مدت یک هفته موُسسه بین المللی انسان، حیوان و حیات وحش و انجمن حمایت از حیوانات و محیط زیست استان تهران اقدام به ساماندهی سگ های پرند نماید و شهرداری نیز تمام امکانات لازم را به این منظور در اختیار آنها قرار دهد و اگر نتیجه رضایت بخش نبود، اقدامات دیگر اجرائی خواهد شد.
در پایان این جلسه از نوجوان پرندی که اخیرا در اثر حمله سگ ها مورد جراحت قرار گرفته بود، دلجویی به عمل آمد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *