شهردار نصیرشهر خبر داد: کلید ۸ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی تحویل داده شد

محمود پور گفت: تأمین مسکن برای نیازمندان باید در نقاط مختلف شهر صورت پذیرد و از تمرکز بر روی بعضی مناطق خاص اجتناب شود.

به گزارش رباط نیوز به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری نصیرشهر، مهدی محمودپور شهردار نصیرشهر در گفتگو با واحد روابط عمومی در حاشیه تحویل کلید ۸ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی با بیان آمادگی مدیریت شهری برای کمک و یاری رساندن بیش از پیش به مجمع خیرین مسکن ساز نصیرشهر افزود: تأمین مسکن برای نیازمندان باید در نقاط مختلف شهر صورت پذیرد و از تمرکز بر روی بعضی مناطق خاص اجتناب شود.

محمودپور با بیان اینکه لازم است تا سازمان مسکن و شهرسازی و دیگر سازمان های دولتی نیز برای بحث مسکن نیازمندان جدی تر ورود کنند تصریح کرد: در نظر گرفتن شاخص های اجتماعی، فرهنگی و روانی در احداث مسکن در برخی از نقاط شهر و اینکه متصدیان این امور را دچار چالش هایی نظیر بحران تلاقی فرهنگ های مختلف شهروندی نکند را نباید از نظر دور نگه داشت.

شهردار نصیرشهر با تأکید بر پیگیری مصوباتی که در موضوع خیرین مابین نهادها عملی می‌شود، گفت: باید با افزایش این همگرایی ها در بین مسوولان در نهایت به توسعه شهر کمک کرد.

وی خاطرنشان کرد: نصیرشهر در چند سال اخیر سرآمد حضور خیرین در همه عرصه های نیک اندیشانه بوده است و  باید تلاش کرد تا در مورد محل واگذاری زمین ها و احداث مسکن نیازمندان شأن و شخصیت مردم و گروه هدف در نظر گرفته شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *