شهردار رباط کریم: باید خدمات مطلوبی به مردم ارائه داد

شهردار رباط کریم گفت:اگر چنانچه شهرداری از نظر مالی تقویت شود می تواند خدمات بیشتری به مردم ارائه دهد که با این وجود مردم نیز با علاقه اقدام به پرداخت عوارض می کنند اما این عمل گونه ای دیگر رقم خورد به هیچ وجه نمی توان دید که مردم از خدمات مطلوبی برخوردار خواهند بود.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی رباط نیوز، مسعود مختاری، شهردار رباط کریم در نشستی با شورای شهر اظهار کرد: حوزه مدیریت شهری و شهرداری ها در شهرستان یک فضای گسترده دارد و به همان میزانی که می شود اخبار مثبت در این باره نوشت، به همان اندازه نیز می توان ناقد موضوعات مختلف شهری بود.

وی افزود: اصحاب رسانه نباید امیال شخصی را در خبر راه دهند بلکه باید امانتدار خبر باشند.

شهردار رباط کریم تأکید کرد: باید دغدغه های مردم و اینکه به دنبال چه چیزهایی هستند انعکاس داده شود، جهت دهی به خواسته های مردمی در دستور کار رسانه ها باشد.

وی ابراز کرد: اگر رسانه ای دیدگاه مردم را به ما برساند به طور قطع پذیرای آن خواهیم بود به دلیل اینکه با نقد می شود شهر را به مسیرهای پیشرفت سوق داد.

مختاری بیان کرد: شهرداری یک جریان دو سویه است و اگر چنانچه از نظر مالی تقویت شود می تواند خدمات بیشتری به مردم ارائه دهد که با این وجود مردم نیز با علاقه اقدام به پرداخت عوارض می کنند اما این عمل گونه ای دیگر رقم خورد به هیچ وجه نمی توان دید که مردم از خدمات مطلوبی برخوردار خواهند بود.

وی تأکید کرد: اگر تعامل مطلوبی بین شهروندان و شهرداری وجود نداشته باشد به طور قطع شهرداری نمی توانند خدماتی بهتر به مردم ارائه کنند.

گفتنی است در این جلسه اعضای شورای شهر نیز به طرح مسائلی پرداختند و دغدغه های شهری خود را بیان کردند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *