شهردار رباط کریم: درتلاشیم تا معابر فرعی برف روبی شود

شهردار رباط کریم با بیان اینکه بارش برف بیش از حد انتظار بود از فعالیت بی قفه عوامل ستاد بحران در مناطق مختلف شهر خبر داد و گفت در تلاشیم تا هرچه زودتر معابر فرعی نیز پاکسازی شود .

 سید محمد میرزمانی، شهردار رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز با اشاره به اینکه بی تردید مشکلاتی در خدمت‌رسانی به مردم در دو روز گذشته وجود داشت اظهار کرد : مشکلات و کمبودهای به وجود آمده پس از اتمام عملیات برف روبی و برگشت شرایط عادی مورد بررسی قرار می‌گیرد تا بتوانیم نسبت به آماده سازی و ارتقاء سیستم مواجهه با بحران های اینچنینی اقدامات لازم برای آینده صورت گیرد.

وی ادامه داد : نزول بارش رحمت الهی در شهر رباط کریم موجب شد تا همکارانم در شهرداری رباط کریم با تشکیل جلسه هماهنگی ستاد بحران در همان ساعات اولیه شروع بارش در چهل و هشت ساعت گذشته خدمتی بی‌منت و دشوار را به مردم ارائه نمایند اما به دلیل عدم پیش بینی های لازم در گذشته و کمبود امکانات برف روبی متاسفانه در انجام عملیات پاکسازی معابر با مشکلات زیادی روبرو گشتیم.

شهردار رباط کریم با بیان اینکه خوشبختانه با تلاش همکارانم در ستاد مدیریت بحران بخش اعظمی از معابر اصلی و فرعی پاکسازی شده و رفت و آمد شهروندان جریان دارد گفت : هنوز برخی از معابر و مناطق شهر نیاز به رسیدگی دارد که در تلاش هستیم تا بتوانیم با اولویت همه معابر فرعی را نیز پاکسازی نمائیم.

ایشان با اشاره به اینکه تلاش‌های همکارانم در حوزه خدمات شهری موجب شد تا در اولین گام معابر اصلی شهر پاکسازی شود تصریح کرد : از شهروندان عزیز شهر رباط کریم تشکر می کنم که برای تسهیل تردد در محله‌ها با شهرداری مشارکت نمودند و همین امر باعث گردید تا عملیات پاکسازی در برخی محلات به سرعت انجام شود.

میرزمانی در پایان ضمن پوزش از شهروندان به دلیل مشکلات بوجود آمده در بارش برف اخیر و نزول رحمت الهی از همه شهروندان ، نیروهای خدوم شهرداری ، آتش نشانی ، هلال احمر ، پلیس راهور و دیگر دستگاه‌ هایی که هر یک در این ایام برفی تلاش و همکاری کردند تشکر کرد و گفت : بدون شک مشکلاتی نیز در خدمت رسانی به شهروندان در این ساعات وجود داشت و به مردم اطمینان می‌دهم این مشکلات به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد تا همزمان با رفع کمبود تجهیزات لازم، روش‌ها و نحوه خدمت به شهر و شهروندان در روزهای برفی ارتقا یابد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *