شهردار رباط کریم خبر داد: افرایش ۳ متری سرانه فضای سبز رباط کریم/ افتتاح ۷۰ پروژه عمرانی در سال ۹۵

شهردار رباط کریم گفت: به دنبال آن هستیم که تا با احداث پارک منطقه ای شهرک آبشناسان و پارک ملل سرانه فضای سبز شهرستان را که ۱۲ متر است به رقم ۱۵ متر برای هر نفر افزایش دهیم.

مسعود مختاری، شهردار رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی رباط نیوز،در پاسخ به این سوال که چند درصد از ۷۰ پروژه عمرانی شهرداری به پایان رسیده است؟ اظهار کرد: بییش از ۹۵درصد از وعده های شهرداری رباط کریم عملیاتی شده و از حدود ۷۰پروژه عمرانی مطرح شده ۶۵ پروژه عمرانی به بهره برداری رسید.

وی افزود: ۵درصد از پروژه های اجرا نشده به سبب عدم مطالعات بوده که امیداوریم به زودی این طرحها نیز به مرحله بهره برداری برسد.

شهردار رباط کریم با اشاره به پروژه های عمرانی سال ۹۵ شهرستان، ابراز کرد: ۷۰ پروژه عمرانی دیگر که برخی ها در ادامه پروژه های سال ۹۴ است در سال جدید طراحی شده است و در سال ۹۵ اجرایی می شوند.

شهردار رباط کریم همچنین با اشاره به برنامه های این شهرداری در روز درختکاری، اظهار کرد: با برنامه های پیش بینی شده ۲۵۰هزار اصله درخت در سطح شهر رباط کریم قرص می شود و به دنبال آن هستیم که تا با احداث پارک منطقه ای شهرک آبشناسان و پارک ملل سرانه فضای سبز شهرستان را که ۱۲ متر است به رقم ۱۵ متر برای هر نفر افزایش دهیم.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.