شهردار رباط کریم از مردم عذرخواهی کرد

شهردار رباط کریم از اتمام عملیات بهسازی و آسفالت ورودی و خروجی میدان امام خمینی (ره) با هدف بهبود وضعیت محور و ایمنی عبور و مرور خودروها خبر داد .

 سیّد محمد میرزمانی،شهردار رباط کریم صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اتمام تراش و انجام زیرسازی لازم در مسیر ورودی و خروجی میدان حضرت امام از سمت اتوبان قم اظهار کرد : پخش آسفالت این محدوده در لاین رفت و برگشت به طول ۸۰۰ متر انجام شد و بزودی روکش دوم آن نیز اجرا خواهد شد.

وی ضمن عذرخواهی از اختلالی که در رفت و آمد شهروندان در این مسیر بوجود آمد گفت: به هر حال هر پروژه های برای اینکه با دقت و اصولی انجام شود ممکن است زمانبر باشد ولی با اینکار هم از هدررفت منابع جلوگیری می شود هم پروژه اجرا شده تا سالیان سال می تواند دوام داشته باشد و این نکته را باید در نظر داشته باشیم که میدان حضرت امام بعنوان یکی از ورودی های بسیار مهم شهر رباط کریم محسوب می شود و باید معرف هویت این شهر تاریخی باشد .

میرزمانی ادامه داد : عدم زیرسازی غیر اصولی در سالیان گذشته علاوه بر اینکه سالیانه هزینه های بسیار زیادی به شهرداری تحمیل می کند چهره این میدان را بعنوان یه معبر استراتژیک در ورودی شهر نا زیبا جلوه می دهد .

شهردار رباط کریم با اشاره به اینکه هم اکنون محور ورودی و خروجی این میدان از سمت اتوبان قم به به اتمام رسیده است تصریح کرد : عمللیات زیرسازی و بتن ریزی قسمتهای دیگر این میدان در حال انجام است که پس از اتمام این مرحله عملیات پخش آسفالت و خط کشی و نصب علائم ترافیکی در این میدان آغاز خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *