در نشست خبری با فعالان رسانه و فضای مجازی؛

شهردار رباط‌کریم: اولویت تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است

به گزارش رباط نیوز، سید محمد میرزمانی شهردار رباط کریم در جمع فعالان و منتقدان حوزه فضای مجازی در شهرداری رباط کریم اظهار کرد: شهرداری سعی کرده تا عملکردش را در شهر ارائه کند، علی رغم تمام انتقاداتی که در شهر هست از هیچ کسی ناراحت نیستیم و تلاش می کنیم تا رباط‌کریم را آباد […]

به گزارش رباط نیوز، سید محمد میرزمانی شهردار رباط کریم در جمع فعالان و منتقدان حوزه فضای مجازی در شهرداری رباط کریم اظهار کرد: شهرداری سعی کرده تا عملکردش را در شهر ارائه کند، علی رغم تمام انتقاداتی که در شهر هست از هیچ کسی ناراحت نیستیم و تلاش می کنیم تا رباط‌کریم را آباد کنیم.

وی در ادامه ضمن قدردانی از رسانه های منتقد ابراز کرد: از تمامی رسانه های منتقد‌ که در این شهر هستند قدردانی می ‌کنیم، انتقاد بخشی از پیشرفت شهر است و باید احترام منتقدان را حفظ کرد.

شهردار رباط کریم با بیان اینکه اولویت شهرداری اتمام پروژه های نیمه کاره در رباط کریم است، ابراز کرد: بی اخلاقی و بداخلاقی سنتی است که بهتر است انسانها از آن به دور باشند، ما در این شهر اولویتمان تکمیل پروژه هایی است که عدم بهره برداری آن می تواند برای بیت المال و مردم خسارت بار باشد.

وی تاکید کرد: باید دانست که رباط کریم شهری مطلوب در میان شهرستانهای تهران است و می تواند بیش از پیش پیشرفت کرده و پله های ترقی را طی کند.

میرزمانی ادامه داد: از نگاه بنده تمام مشکلات شهری حل می شود و شهرداری باید علی رغم فعالیتهای خدماتی در بخش های فرهنگی و اجتماعی نیز فعال و پویا باشد که چنین است.

وی با اشاره به خدمات دهی شهرداری به بخش های منفصل از شهر، ابراز کرد: امروز می بینید در روستاها و شهرهای اطراف رباط کریم خدمات مطلوبی به مردم ارائه شده است.

شهردار رباط کریم در بخش های پایانی سخنانش تصریح کرد: نباید برای عملیات عمرانی در رباط کریم جنگید، شهرداری در ماجرای زمستان گذشته علی رغم آنکه مسولیت برخی نقاط بر عهده او نبود اما وارد شد، ما باید به نقطه آغازین و نماد شهر توجه کنیم و به بخش هایی که دیگران می بینند توجه بیشتری کنیم.

به گزارش رباط نیوز، در بخش‌هایی از این نشست، فعالان رسانه و فضای مجازی به پرسش از شهردار پرداختند.

در این نشست یکی از فعالان رسانه با ابراز گلایه از این موضوع که شهر را باید به سوی همبستگی و یکدستی فراخواند گفت: اختلافات روزهای اخیر در شهر رباط کریم در فضای مجازی منتشر شده که این نباید صورت می گرفت، رباط کریم کهن شهری است که چنین اختلافاتی باعث عقب افتادگی او می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *