شهدا تربیت یافتگان مکتب حسینی اند

مراسم یادواره شهدای پادگان ۰۲ شهید انشایی نزاجا و تجلیل از خانواده معظم شهدا با حضور امام جمعه محترم ، فرماندهان و پرسنل یگان آموزشی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، حضرت حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه محترم در مراسم یادواره شهدای پادگان ۰۲ (مرکز تربیت و آموزش ۰۲ شهید انشایی ارتش جمهوری اسلامی ایران،مستقر در منطقه ) که در آستانه هفته دفاع مقدس برگزار شد، عنوان کردند: شهدا تربیت یافتگان مکتب حسینی اند، آنها در مکتب امام حسین(ع)پرورش یافته و دروس ایثار،فداکاری و جانبازی در راه حق را از آنحضرت آموختند و در مقام عمل ثابت کردند که پیرو حسین (ع) هستند.

شهدا اگرچه در روز عاشورا در صحنه کربلا نبودند ولی در این مقطع همچون حسین و یارانش برای دفاع از اسلام و موجودیت نظام اسلامی به دستور ولی امر و رهبر خود از همه چیزشان در راه خدا گذشتند و این معنا را تحقق بخشیدند که کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا

ایشان در ادامه گفتند: با فرهنگ ایثار و شهادت می توان همه موانع و مشکلات را از سر راه برداشت و به هدف رسید. فرهنگ ایثار،شهادت و مقاومت ما را در جبهه ی نظامی بر دشمن پیروز کرد و یقیناً در جبهه فرهنگی،اقتصادی هم باید از فرهنگ ایثار کمک بگیریم.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *