مسئول بسیج دانش آموزی خواهران ناحیه رباط کریم:

شعار مرگ بر آمریکا از اذهان ملت ایران بیرون نخواهد رفت

مسئول بسیج دانش آموزی خواهران ناحیه رباط کریم گفت: «شعار مرگ بر آمریکا» از اذهان مردم ایران و ملت های آزادی خواه و مسلمانان جهان پاک نمی شود چرا که امروزه دست آلوده به خون آمریکا در دنیا به وضوح دیده می شود.

فیروزه سلطانی، مسئول بسیج دانش آموزی خواهران ناحیه رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار رباط نیوز با اشاره به سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان دانشگاه تهران، اظهار کرد: در این روز دانش آموزان با سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» انزجار خود را اعلام خواهند کرد.

وی افزود: در سال های ابتدایی انقلاب تنها ایران بود که شعار مرگ برآمریکا را سر می داد اما اکنون کشورهای دنیا که از آمریکا آسیبی دیده اند نیز این شعار را سر می دهند.

مسئول بسیج دانش آموزی خواهران ناحیه رباط کریم ادامه داد:«شعار مرگ بر آمریکا» از اذهان مردم ایران و ملت های آزادی خواه و مسلمانان جهان پاک نمی شود چرا که امروزه دست آلوده به خون آمریکا در دنیا به وضوح دیده می شود.

وی تأکید کرد: زایش جریان های تکفیری و تقویت آنان برای نابودی اسلام یکی از دسیسه های آمریکا است، اینها با گروه های داعش، النصره و تمام تفکرات دیگر می خواهند نامی از اسلام باقی نماند.

مسئول بسیج داش آموزی خواهران ناحیه رباط کریم در ادامه با اشاره به برنامه های راهیان نور خواهران، تصریح کرد: حوزه بسیج دانش آموزی خواهران در ششم مهرماه و پانزدهم آبان ماه دو کاروان ۴۶۲ نفره را جهت آشنایی با تفکر بسیج، فرهنگ جهاد و شهادت به سرزمین های نور غرب کشور در کرمانشاه اعزام کرد.

وی همچنین به برنامه های پدافند غیر عامل این حوزه اشاره و عنوان کرد: در انجام مأموریت های پدافند غیرعامل تعدادی از واحدهای بسیج اقدام به مراسم سخنرانی پیرامون جنگ نرم، استفاده از فضای مجازی، گردهمایی اجتماعی، اسیب های ماهواره، مانور زلزله، آشنایی با اطفاء حریق، آشنایی با هفته بسیج دانش آموزی و دفاع مقدس کردند.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *