ششگلانی: فیروز کریمی سرمربی ماشین سازی است!

رئیس هیأت فوتبال تبریز گفت:قرار شد مسئولان باشگاه گسترش فولاد تبریز و همینطور ماشین‌سازی، مدارک لازم را برای هیأت فوتبال تبریز ارسال کنند تا ما این مدارک را ثبت کنیم.

به گزارش رباط نیوز، جواد ششگلانی، در خصوص اینکه آیا مسئولان باشگاه ماشین‌سازی تبریز مدارک لازم برای حضور در لیگ برتر را به هیأت فوتبال ارسال کرده‌اند یا خیر، گفت: تا یک ساعت دیگر قرار شد مسئولان باشگاه گسترش فولاد تبریز و همینطور ماشین‌سازی، مدارک لازم را برای هیأت فوتبال تبریز ارسال کنند تا ما این مدارک را ثبت کنیم و به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ارسال کنیم. با توجه به توافق‌های صورت گرفته قرار است ماشین‌سازی تبریز در لیگ برتر بازی کند و گسترش فولاد تبریز در لیگ بازی کند. ما منتظر هستیم تا مدارک‌های لازم را ارسال کنند تا کار‌های لازم را انجام بدهیم.

به گزارش فارس، وی در ادامه گفت: مالک باشگاه ماشین‌سازی تغییر کرده است، همه مدارک‌ها صلاحیت لازم را دارد، اگر برای هیأت فوتبال ارسال شود ما ثبت می‌کنیم تا بتوانند در لیگ برتر حاضر شوند.

رئیس هیأت فوتبال تبریز در پایان در خصوص اینکه تکلیف قرارداد بازیکنان گسترش چه خواهد شد؟ گفت:بازیکنانی که با گسترش قرارداد دارند می‌توانند برای ماشین سازی در لیگ برتر بازی کنند و هیچ مشکلی وجود ندارد. حتی فیروز کریمی با توجه به اینکه با گسترش قرارداد داخلی امضاء کرده است به عنوان سرمربی ماسین سازی روی نیمکت خواهد نشست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *