شریعتمداری: فتنه گران برای نظام مفید بودند

سران فتنه میکروب‌هایی بودند که مثلث آمریکا و اسرائیل و انگلیس برای مقابله با اسلام و انقلاب به پیکره نظام تزریق کردند ولی درایت رهبری و بصیرت مردم با پمپاژ «آنتی‌کر» در مقابل این میکروب‌ها، نظام را واکسینه کرد.

به گزارش رباط نیوز ، حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان که سه‌شنبه شب ۹ دی در جمع انبوه مردم کاشان در مسجد صاحب‌الزمان(عج) این شهر شرکت کرده بود گفت؛ فتنه ۸۸ جنگ احزاب بود که در آن تمامی دشمنان اسلام نوپای آن روز اختلافات میان خود را کنار گذاشته و روی یک نقطه که براندازی اسلام بود ائتلاف کرده بودند.

یعنی دقیقا مانند فتنه ۸۸ که در آن همه دشمنان، از مدعیان اصلاحات گرفته تا بهایی‌ها، سلطنت‌طلب‌ها، منافقین، مارکسیست‌ها، کلان‌سرمایه‌داران و حتی تکفیری‌هایی مانند عبدالمالک ریگی، ملک عبدالله سعودی، حسنی مبارک و همه جرثومه‌های فساد و پلیدی تحت مدیریت مستقیم مثلث آمریکا و اسرائیل و انگلیس روی براندازی نظام به ائتلاف رسیده بودند. ائتلافی که «ریچارد هاوس» مسئول شورای روابط خارجی آمریکا با عنوان «ائتلاف سفید»! از آن یاد می‌کرد.

شریعتمداری در ادامه گفت؛ فتنه جنگ احزاب که همان جنگ خندق است با ضربه علی علیه‌السلام بر عمرو بن عبدود و هلاکت وی ناکام ماند و به همین علت بود که رسول‌خدا(ص) ضربه حضرت امیر(ع) در روز خندق را برتر از عبادت ثقلین نامیدند.

وی افزود؛ فتنه آمریکایی اسرائیلی ۸۸ که به لحاظ دامنه و عمق بسیار فراتر از جنگ احزاب بود، با حماسه حضور بی‌نظیر ۹ دی، زمینگیر شد و می‌توان گفت ۹ دی، ضربه دیگری از علی زمان بر فرق مدیران بیرونی فتنه بود.

شریعتمداری گفت؛ انتخابات بهانه فتنه بود و تقلب کلید رمز آن و شاهد بودیم که یکی از شعارهای اصلی فتنه‌گران این بود که «انتخابات بهانه است، اصل نظام نشانه است».

وی در ادامه به ده‌ها سند از وابستگی سران فتنه به مثلث آمریکا و اسرائیل و انگلیس اشاره کرد و از جمله این که؛ «کنت تیمرمن» مسئول میز ایران در سازمان «سیا» روز ۱۱ ژوئن ۲۰۰۹ یعنی یک روز قبل از انتخابات می‌گوید «فردا در ایران شاهد یک انتخابات نخواهیم بود. بلکه یک انقلاب رنگی کلید می‌خورد. شبیه آنچه در اوکراین و قرقیزستان تجربه کرده‌ایم فردا نوبت ایران است و بعد نوبت سوریه».

شریعتمداری با اشاره به سند دیگری گفت؛ در آوریل ۲۰۰۸ – اردیبهشت ۸۷ – یعنی ۱۳ ماه قبل از انتخابات، در واشنگتن نشستی با حضور گری ‌سیک، تیمرمن، لری فرانکلین و دو ایرانی تشکیل شده و تصمیم گرفته می‌شود که «ادعای تقلب» از سوی یک شخصیت سیاسی شناخته شده نظام مطرح شود و در آذرماه ۸۷ یکی از شخصیت‌های معروف در همایش «۳۰ سال قانون‌گذاری در مجلس شورای اسلامی» این احتمال را پیش می‌کشد و پس از آن روزنامه‌های زنجیره‌ای و سایر شخصیت‌های مدعی اصلاحات، با تیترهای درشت به آن می‌پردازند تا آنجا که رهبر معظم انقلاب در سخنرانی اول نوروز ۸۸ در حرم رضوی علیه‌السلام از این حرکت با عنوان «شیطنت‌‌های برنامه‌ریزی شده» یاد کرده و نسبت به آن هشدار می‌دهند.

مدیرمسئول کیهان با ارائه سند دیگری گفت؛ «پاول رابرتس» معاون وقت خزانه‌داری آمریکا بعد از ۹ دی در مصاحبه با «فارین پالیسی» می‌گوید «تقلب دروغ بود، پروژه اصلی، بی‌اعتبار کردن و منزوی کردن رژیم دینی ایران بود که در منطقه عرصه را بر ما تنگ کرده است.»

وی در ادامه به سندی از ویکی لیکس پرداخت که در آن «مایکل پوستل» سفیر وقت اتریش در ایران به وزارت خارجه کشورش گزارش می‌دهد «آقای … پیشنهاد کرده است؛ اگر غرب شیپور تقلب و نقض حقوق بشر را به صدا درآورد، به ادامه کار ما کمک فراوانی خواهد کرد»! شریعتمداری گفت؛ سران فتنه نمی‌توانند این اسناد را انکار کنند و نمی‌کنند.

مدیرمسئول کیهان در بخش دیگری از سخنان خود گفت؛ مایکل لدین عضو برجسته بنیاد «دفاع از دموکراسی F.D.D» در دیماه ۸۹ می‌گوید «ممکن است تصور کنید که تاریخ پنهان جنبش سبز از سال ۲۰۰۹ -۱۳۸۸- آغاز شده است ولی من حرف‌های دیگری دراین‌ باره دارم. ما از اواسط دهه ۱۹۸۰ (سال‌های ۶۵ و ۶۶) با میرحسین موسوی نخست‌وزیر وقت و برخی اطرافیانش در ارتباط بوده‌ایم».

وی ادامه داد؛ عده‌ای تعجب می‌کنند که چرا موسوی و کروبی و خاتمی حاضر نبودند برای پی‌گیری ادعای خود به روند قانونی مراجعه کنند؟ این سوال با توجه به اسنادی که ارائه شد، بی‌مورد است. چرا که تقلب فقط کلید فتنه بود و می‌دانستند که یک دروغ بزرگ است و مطابق فرمول کودتاهای مخملی اجازه نداشتند به روال قانونی مراجعه کنند زیرا در اینصورت، کلید تقلب به قفل فتنه نمی‌خورد.

شریعتمداری گفت؛ مطابق اسناد و شواهد موجود که به یکی از آنها اشاره کردم، در صورتی که اولین مرحله از وطن‌فروشی سران فتنه به نتیجه می‌رسید مرحله بعدی همان پروژه‌ای بود که در سوریه پیاده شد. بنابراین ۹ دی را می‌توان تودهنی محکم به تکفیری‌ها نیز دانست.

حصر موسوی و کروبی هنگامی بود که دشمن آنها را برای پروژه‌ای شبیه پروژه تکفیری‌ها در سوریه نشان کرده و از آنان پیام آمادگی دریافت کرده بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *