امام جمعه موقت رباط کریم: شرط بالارفتن کیفیت کالای ایرانی در مصرف آن است

امام جمعه موقت رباط کریم گفت:تا زمانی که مردم اجناس داخلی را خریداری نکنند هیچ گاه کیفیت کالاها بالا نمی رود چرا که مردم باید اشکالات کالاها را بگیرند و به تولیدکنندگان گوشزد کنند.

به گزارش خبرنگارسیاسی رباط نیوز، حجت الاسلام رشید زاده، امام جمعه موقت رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه این شهر اظهار کرد: از تمامی نیروهای خدماتی و امنیتی که در ایام نوروز جهت سلامت مردم تلاش کردند باید قدردانی کرد و دست آنها را بوسید.

امام جمعه موقت رباط کریم ادامه داد: در سال گذشته شاهد ایجاد یک فتنه در کشور بودیم که مردم بار دیگر به گونه حماسی وارد میدان شدند و دست طمع کاران را از مملکت کوتاه کردند.

حجت الاسلام رشید زاده نابودی داعش را بزرگترین دستاورد خارجی ایران دانست و گفت: توانستیم با توان بالای مدافعان حرم داعش را به طور کامل در کشورهای اطراف از بین ببریم و این برای ما افتخار است.

وی ابراز کرد: دشمنان انقلاب هیچ گاه دست ازدشمنی اشان برنخواهند داشت و درصدند تا کشور را دچار یک بحران کنند و قطار انقلاب را از مسیر حرکت متوقف کنند.

امام جمعه موقت رباط کریم با تأکید بر حرکت کشور به سمت شعار سال؛ تصریح کرد: تا زمانی که مردم اجناس داخلی را خریداری نکنند هیچ گاه کیفیت کالاها بالا نمی رود چرا که مردم باید اشکالات کالاها را بگیرند و به تولیدکنندگان گوشزد کنند.

وی در پایان ضمن انتقاد از برخی زندگی‌ها خواستارحفظ آرامش مردم در زندگی های مشترک شد.

۱ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *