مزدی که 10 سال دیرتر پرداخت می شود

سینه چاک کروبی در راه بهشت!

تقوی نژاد در آن ایام که اسرائیل و امریکا و معاندان برای برافروختن آتش آشوب در تهران کف می زدند و دود این اقدامات به چشم مردم می رفت، نه تنها به عنوان یکی از سینه چاکان کروبی اعلام برائت نکرده بود بلکه بر خلاف دیگر هم حزبی هایش حمایتی هم از آنها نکرده و ترجیح داد تا با در پیش گرفتن راه سکوت، آینده خود را به خطر نیاندازد!

به گزارش رباط نیوز، بالاخره پس از کش و قوس های فراوان، صبح امروز نام ۵ گزینه نهایی شورای شهر برای نشستن بر کرسی شهرداری تهران مشخص شد .

کشت پور، آخوندی، حناچی، انصاری و تقوی نژاد پنج نفری هستند که قرار است از میان آنها یک نفر راهی بهشت شود .

در این میان صرف نظر از برخی اسامی که در نوع خود تاسف بار است، قرار گرفتن یکی از حامیان و سینه چاکان مهدی کروبی و عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در این لیست جالب توجه به نظر می رسد .

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری صراط، سید کامل تقوی نژاد که در حال حاضر رئیس سازمان امور مالیاتی است، پیش از انتخابات سال ۸۸ و در زمان اعلام حضور کاندیداها، یکی از افرادی بود که بیشترین حمایت را از مهدی کروبی ترتیب داده و با توجه به اینکه با این شیخ فتنه گر هم حزبی بود، بی توجه به نظر اصلاح طلبان وقت که تاکید داشتند تنها میرحسین موسوی بعنوان کاندیدای نهایی در صحنه بماند، وی و شیخ مرادش در عرصه انتخابات حاضر شده و با شکست مفتضحانه ای که خوردند راه فتنه گری را در پیش گرفتند .

جالب اینجاست که با جستجوی نام کامل تقوی نژاد در اینترنت، هیچ اعلام برائت و یا موضع صریح و شفافی پیرامون وقایع پس از انتخابات سال ۸۸ دیده نمی شود.

تقوی نژاد در آن ایام که اسرائیل و امریکا و معاندان برای برافروختن آتش آشوب در تهران کف می زدند و دود این اقدامات به چشم مردم می رفت، نه تنها به عنوان یکی از سینه چاکان کروبی اعلام برائت نکرده بود بلکه بر خلاف دیگر هم حزبی هایش حمایتی هم از آنها نکرده و ترجیح داد تا با در پیش گرفتن راه سکوت، آینده خود را به خطر نیاندازد!

تقوی نژاد پیش از انتخابات در مصاحبه ای سینه چاکانه پیرامون فواید کاندیداتوری کروبی گفته بود: “آقای کروبی عنصر سیاسی فعالی است که قبل و بعد از انقلاب ویژگی صداقت او بر هر عامل دیگری برتری داشته است و پس از انقلاب این ویژگی‌ خوشبختانه مورد اذعان همه گروه سیاسی واقع شده است. عنصر صداقت مهمترین نیاز نظام اجتماعی و اخلاقی است که آقای کروبی واجد آن است و معتقدم هیچ گاه آنچه را که نمی‌تواند انجام دهد به مردم نخواهد گفت و آنچه را می‌گوید که بتواند انجام دهد به تعبیری دیگر قول و عمل کروبی یکی است.”

سینه چاک کروبی در راه بهشت!

کاندیدای فعلی شهرداری تهران تقریبا ماهها پیش از انتخابات و فتنه سال ۸۸ در اظهاراتی مشکوک مرادش را به گونه ای تشریح کرد که گویی از درگیری های پس از انتخابات اطلاعات کامل دارد .

وی در آبان ماه سال ۸۷ پیرامون یکی از سران فتنه گفت: “کروبی آزادی خواهی است که برای اعتلای آزادی و جمهوریت نظام در عمل گام های بسیار زیادی برداشت و از طعن یا حمله مخالفین و همراهان هرگز نهراسید. وی به پایداری کروبی در دفاع از حقوق ملت اشاره کرد و افزود: وی برای آزادی افراد، گروه‌ها و کلیت نظام هزینه‌های بسیاری را پرداخت کرد، اما این هزینه‌ها باعث نشد که خط و مشی خود را تغییر دهد.”

اینک شورای شهر تهران که در مدت یک سال و نیم دو شهردار را انتخاب کرده که هرکدام به دلیلی از کار کنار گذاشته شده اند در آستانه انتخاب سوم خود، قصد دارد تا کلید بهشت را به سینه چاک مهدی کروبی که اظهارات و فتنه گری هایش در سال ۸۸ باعث خوشحالی امریکا و رژیم صهیونیستی شد و جمهوری اسلامی ایران را ماهها در آشوب و درگیری فرو برده بود بسپارد .

در این برهه حساس که پایتخت بیش از یک سال است بی سرو سامان بوده و درگیر باند بازی و حزب بازی اعضای اصلاح طلب شورای شهر است، ورود فردی سیاسی – اقتصادی مثل کامل تقوی نژاد بعنوان شهردار تهران، تکرا مکررات بوده و بعید نیست در سال آتی ، شورای شهر برای انتخاب چهارمین شهردار مجددا رای گیری داشته باشد!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *