سرگرد ایلکا خبرداد:

سپاه رباط کریم آماده دریافت کمک‌های مردمی به زلزله زدگان غرب کشور/ استقرار نیروهای مردمی بسیج رباط کریم در روستای بی بیان+نقشه هوایی روستا

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم طی گفت وگویی اعلام کرد که شهروندان شهرهای رباط کریم، پرند و نصیرشهر می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی را از طریق سپاه رباط کریم به مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال کنند.

سرگرد هادی ایلکا، فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز با تأکید بر اینکه مردم باید کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را از طریق مبادی رسمی به نقاط زلزله زده ارسال کنند، اظهار کرد: در این رابطه ستاد و پایگاهی در سپاه شهرستان رباط کریم ایجاد شده تا شهروندان بتوانند کمک های خود را به مناطق اسیب دیده ارسال کنند.

وی ادامه داد: شهروندان می توانند اقلام مورد نیاز مردم زلزله زده از جمله چادر و پتو، وسایل گرمایشی نفتی، پیکنیک با سر شعله، گونی رولی، برنج خشک، روغن، حبوبات، رب، کنسرو و تن ماهی و لباس‌های گرم را به سپاه شهرستان، پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت تحویل دهند.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم خاطرنشان کرد: سپاه این شهرستان در نظر دارد به مدت شش ماه در روستای بی بیان از مناطق اسیب دیده شهرستان سرپل ذهاب مستقر و به صورت مداوم خدمات رسانی کند.

گفتنی است،روستای بی بیان ۶۱ خانوار و حدود ۲۷۰ نفر جمعیت دارد که در زلزله اخیر کرمانشاه ۱۰۰درصد تخریب شده است.

 

بی بیان یکی از روستاهایی است که بین سرپل ذهاب و قصرشیرین قرار گرفته است و این روزها مردمان آن حال و روز خوشی ندارند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *