سوت قطار مرگ در ایستگاه رباط کریم

ساعاتی پیش بود که در حوالی خیابان گرجی رباط کریم قطار پرحاشیه ایستگاه تهران به رباط کریم باز هم حادثه آفرین شد، حادثه ای به معنای کشاندن یک نوجوان ۱۵ ساله به نزدیکی مرگ.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، ساعاتی پیش بود که در حوالی خیابان گرجی رباط کریم قطار پرحاشیه ایستگاه تهران به رباط کریم باز هم حادثه آفرین شد، حادثه ای به معنای کشاندن یک نوجوان ۱۵ ساله به نزدیکی مرگ.

حوالی ساعت ۲۰ امشب بود که بازهم قطار شهری رباط کریم در حوالی خیابان گرجی این شهر تاریخی پس از برخورد با یک نوجوان ۱۵ساله متوقف و جان این نوجوان رباط کریمی را به نزدیکی مرگ کشاند.

خبرنگار ما پس از حضور در محل حادثه می گوید که قطار با نوجوانی ۱۵ساله برخورد کرده و به شدت او را مجروح کرده است که بلافاصله او را به بیمارستان فاطمه الزهرا(س) رباط کریم منتقل می کنند تا تحت مداوا قرار بگیرد.

به گفته یک شاهد عینی، این نوجوان ۱۵ ساله پس از لغزش از محل روی ریل قطار افتاده و پس از دقایقی قطار با او برخورد داشته است.

به گزارش خبرنگار ما، عدم وجود حائل بین مسیرهای مسکونی و ریل قطار در طول های ماه های اخیر، موجب کشته شدن تعدادی از شهروندان رباط کریمی و بهارستانی شده است که باید در این باره اقدامات جدی صورت بگیرد.

باید دید واکنش مسئولان نسبت به چنین حوادثی چه خواهد بود و آیا مشکلات چندین ساله رباط کریم و بهارستان در این باره به ایستگاه پایانی خواهد رسید.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *