فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم: کمک شایان سپاه رباط‌کریم در زلزله کرمانشاه

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان اظهار کرد: بسیج سپاه رباط کریم در زلزله کرمانشاه توانست از موضوع اسکان اضطراری گرفته تا ساخت واحدهای مسکونی کمک بسزایی داشته باشد.

 

به گزارش خبرنگار سیاسی ما، سرگرد هادی ایلکا فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان رباط کریم که ظهر امروز در سپاه این شهرستان برگزار شد اظهار کرد:  از آنجا که خبرنگاران به دنبال حل مشکلات و مسائل پیش روی مردم هستند آن ها را باید افسران جنگ نرم و خط مقدم دانست و قدردان آن ها بود.

وی افزود: ۴۰ سال است که دشمنان انقلاب اسلامی سعی کرده اند تا انقلاب را از مسیرش دور کنند اما ما موظفیم تا  دستاوردهای انقلاب را به گوش مردم برسانیم و از آنها حراست کنیم.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم با بیان اینکه دشمنان نتوانسته اند در عرصه جنگ  سخت موفق شوند، ابراز کرد: در جنگ نرم و عرصه فرهنگی آنها پول های بسیاری را هزینه کرده اند و می خواهند نظام اسلامی را خوار جلوه دهند.

وی تأکید کرد: حضور جوانان در عرصه های مختلف از جمله تجمعات اریعین حسینی، راهیان نور و … همان مفاهیمی است که دشمنان به دنبال آن بودند و می خواستند ما را دور کنند اما این است که آن ها نتوانستند.

سرگرد هادی ایلکا در بخش دیگری از صحبت هایش با تأکید براینکه سپاه همواره در رعصه های مختلف پا به کار بوده است، خاطرنشان کرد: دشمنان به دنبال آن هستند تا پوسته انقلاب بماند و محتوای آن تغییر یابد که با تفکر بسیجی این موضوع نشدنی است.

وی  با تبیین برنامه های هفته بسیج در شهرستان رباط کریم عنوان کرد: در نخستین روز از هفته بسیج تجدید میثاق با آرمان های امام راحل را در حرم آن یار سفر کرده داریم که برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم بیان کرد: همایش گروه های جهادی در راستای تبیین دستاوردهای این گروه ها در شهرستان و روستاهای زلزله زده کرمانشاه نیز برگزار می شود.

سرگرد ایلکا در بخش دیگری از سخنانش  به تشریح دیگر برنامه های هفته بسیج پرداخت و گفت: نمایش اقتدار بسیج در شهرستان، ستون کشی و اقتدار گردان های بیت المقدس . اعزام کاروان دختران به راهیان نور از دیگر برنامه های بسیج در این هفته به شمار می آید.

وی در بخش پایانی این نشست خبری تصریح کرد: بسیج سپاه رباط کریم در زلزله کرمانشاه توانست از موضوع اسکان اضطراری گرفته تا ساخت واحدهای مسکونی کمک بسزایی داشته باشد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *