سرهنگ پاشاکی خبر داد:

دستگیری سارقان منزل و خودرو در اجرای طرح ارتقای امنیت و پاکسازی شهر پرند

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم با بیان اینکه طرح ارتقای امنیت و پاکسازی در یکی از شهرهای شهرستان انجام شد، گفت:با اجرای این طرح در شهر پرند ۷۹ دستگاه خودرو وموتورسیکلت متخلف توقیف و ۱۱ دستگاه خودرو وموتور سیکلت سرقتی شناسایی شد.

سرهنگ عبدالله زاده پاشاکی، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز با بیان اینکه طرح ارتقای امنیت و پاکسازی دو روز در هفته در یکی از شهرهای شهرستان انجام می شود، اظهار کرد: با اجرای این طرح در شهر پرند ۷۹ دستگاه خودرو وموتورسیکلت متخلف توقیف و ۱۱ دستگاه خودرو وموتور سیکلت سرقتی شناسایی شد.

سرهنگ پاشاکی افزود: در این طرح همچنین ۷ نفر توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و ۳۲ نفر معتاد متجاهر جمع آوری و به کمپ تحویل شدند.

وی با بیان اینکه این طرح در دو حوزه کلانتری ۱۷ و ۱۸ پرند انجام شد، تصریح کرد: در این طرح ۱۳ سارق منزل، خودرو ومحتویات خودرو واماکن خصوصی نیز دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل شدند.

سرهنگ پاشاکی ادامه داد: همچنین بازدید از ۵۱ واحد صنفی واخطار پلمپ واعمال قانون با فروشندگان سیار که سد معبر کرده بودند از دیگر برنامه های این طرح بود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *