سرهنگ علیزاده خبرداد: کشف مواد مخدر و سلاح جنگی در رباط کریم

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رباط‌ کریم از کشف محموله ۵۵۶ کیلوگرمی مواد افیونی تریاک و دوقبضه سلاح کلت کمری و مسلسل به همراه ۳۹ تیر جنگی خبر داد.

سرهنگ جعفر علیزاده، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رباط‌کریم، در گفت‌وگو با رباط نیوز اظهار کرد: مأموران حین گشت زنی در محور جاده قدیم تهران ساوه به یک دستگاه خودروی سواری مشکوک شده و به راننده آن دستور ایست داده که راننده توجهی نکرده و با دیدن مأموران از محل متواری شده است.

وی افزود: مأموران انتظامی سریعاً با هماهنگی مرکز پیام به تعقیب خودرو پرداخته و پس از چند کیلومتر با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح به لاستیک‌های خودرو تیراندازی و خودرو را متوقف و در بازرسی دقیق از خودرو موفق به کشف ۵۵۶ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و دوقبضه سلاح کلت کمری و مسلسل به همراه ۳۹ تیر جنگی و متهم به نامم ـ خ را دستگیر و جهت بررسی و بازجویی به پلیس مبارزه با مواد مخدر تحویل داده شد.

علیزاده ادامه داد: متهم دستگیرشده در بازجویی‌های پلیسی به جرم خود اعتراف کرده و در ادامه اذعان داشت مواد افیونی کشف‌شده را دریکی از استان‌های غربی کشور بارگیری و در خودرو به‌صورت حرفه‌ای جا ساز کرده و قصد انتقال به تهران بزرگ را داشته که با هوشیاری پلیس موفق نشده است.

به گفته وی قاچاقچی دستگیرشده پس از تشکیل پرونده قضایی گذراندن مراحل قانونی روانه زندان شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *