سردار نقدی: دشمنان ما می دانند که در جنگ سخت با ایران قافیه را باخته اند/ دست آلمان تا مفرغ به خون مردم جهان آلوده است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه در انتهای پیچ تاریخی که رهبر انقلاب فرمودند قرار داریم، گفت: دشمنان ما می دانند که در جنگ سخت با ایران قافیه را باخته اند از این رو زمین بازی را عوض کرده و در عرصه های فرهنگی و رسانه ای به مقابله با انقلاب پرداخته اند؛امروز آنها یکی از مسئولان آلمانی را به ایران فرستاده اند تا از حقوق بشر سخن بگوید در حالیکه دست این کشور تا مفرغ به خون هزاران تن از مردم جهان آلوده است.

به گزارش رباط نیوز به نقل از آفتاب ری؛ سردار محمد رضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جمع بسیجیان ورامین با بیان اگر توانسته ایم در میان منطقه طوفان زده و پر از چالش منطقه ای امن داشته باشیم در سایه تلاش های شما عزیزان است، اظهار داشت: اگر توانسته ایم در تهاجم های بسیار سنگین دشمن بتوانیم به این شکل باقی بمانیم به دلیل فعالیت بسیجیان در همه عرصه ها است.

وی در ادامه عنوان کرد: امروز دشمن که از بین بردن ما عاجز مانده و تیغش کند و سلاحش براق نیست به میدان های جدیدی برای مبارزه با ما روی آورده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آنها نقشه بزرگی را طراحی کرده و کشورهای اطراف ما را تسخیر کرده و تسلیحات و نیرهای نظامی وارد منطقه کرده و با کمک ایادی خود در منطقه سلاح های خود را آوردند تا باعث رعب و حشت مردم ایران شوند که مردم نیز این بازی را شناختند و نیروهای نظامی و رزمنده ما این صحنه را زیر نظر گرفتند و ترفندهای مقابله با آن را آماده کرده بودند و در زمانی که می خواست به ایران به نظر خود حمله کند، نیروهای نظامی ما با دست پر و آماده با میلیون ها بسیجی در صحنه بود و هر چه حساب کردند که در این حمله نظامی پیروز می شوند یا نه متوجه شدند که نمی توانند پیروز شوند.

سردار نقدی همچنین افزود: از این رو به سمت جنگ فرهنگی که پس از انقلاب آن را شروع کرده بودند روی آوردند که در اولین قدم روزنامه ها و گروه ها و حزب های مخالف اسلام رو آوردند که مردم آنها را کنار زدند؛ پس از آن نیز به توطئه موادمخدر روی آوردند که امام راحل اعلام کردند که این توطئه است. امروز می بینیم که بعضی از مواد مخدر را در کشور ما یک صدم مبلغ کل جهان می فروشند و نشان می دهد که این افراد به دنبال اهداف اقتصادی نیست که باز هم مردم از این هجمه آنها استقبال نکردند.

وی در ادامه بیان کرد: دشمنان ما سپس به سراغ مشروبات الکی رفتند و به همین منظور نیز در کشورهای اطراف تولید و قاچاقچیان را نیز به خط کردند و مشروبات روز را از اسرائیل که صهیونیست ها پشت این ماجرا بودند وارد ایران کردند که بحمدالله باز هم موفق نشدند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به سایر ترفندهای دشمن برای گمراه کردن جوانان اشاره کرد و گفت: آنها شبکه هایی را راه انداختند و افرادی را به کشورهای دیگر بردند و آموزش دادند که چگونه جوانان ایرانی را به خانه های فساد بکشانند که این نفوذ نیز نتوانست فراگیر شود.

سردار نقدی ادامه داد: امروز به جایی دیگری روی آوردند به جایی که جبهه در مقابلشان باز باشد، موارد قبلی را افراد می شناختند زیرا نسل در نسل به افراد منتقل می شد و افراد با مشکلات اجتماعی و شرعی آن آگاه بودند به همین منظور به سراغ ابزاری آمدند تا بتوانند آنها را فراگیر کنند که این رسانه های بیگانه است.

وی این ابزار همان هایی است که دستورات دینی خوبی برای آن نبود و به همین منظور ماهواره ها بر روی بام منزل ها آمد که با این رویکرد از سال ۸۵ کل بودجه خود را به سمت رسانه های ماهواره ای سوق دادند که ۱۶۷ شبکه ماهواره ای راه اندازی کرده اند و برای همه اقشار برنامه دارند که خط مشترک این تسبیح فساد است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین همچنین به آسیب هایی که ماهواره برای جامعه در بر دارد اشاره کرد و افزود: طبق جستجوهای آنها تمام صلابت ایران و ریشه آن ایمان، بصیرت، اطاعت از ولایت است که باید آن را از ما بگیرند تا بتوانند بر ما چیره شوند که این همان ماهواره است. ابزاری آوردند تا بتوانند تمام آن حرکت های قبلی که در آن پیروز نشده بودند پیروز شوند که متاسفانه به دلیل عدم آشنایی افراد با این ابزار تا اندازه ای موفق بوده اند.

سردار نقدی تصریح کرد: جمهوری اسلامی امروز به اوج رسیده است و الگوی ارزشمندی را به جهان بشریت ارائه داده است که بگوید چگونه ضمن پیشبرد اقتصادی و اجتماعی، می توان با دین داری و تقوا پیرفت هسته و نظامی و اقتصادی داشت.

وی همچنین بیان داشت: هیچکس نمی داند در آفریقای مرکزی در سال گذشته چه اتفاق های نامناسبی برای مسلمانان به وجود آمده است و این به دلیل این است که رسانه ها به آنها کاری ندارند؛ ولی خانمی در تهران خیانت کرده و شوهرش را کشته است و ۷ سال نیز مراحل محکومیتش طول می کشد تا اشتباهی نشود ولی رئیس جمهور آمریکا از این فرد اسم می برد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دو فردی که دستاوردهای ۸۵درصدی انتخابات ۸۸ را از بین برده اند با ملاطفت گفته اند که در خانه شیک زندگی کنند و زیر نظر باشند که در هیچ جای جهان اینگونه است ولی در صورتی که هزاران نفر از مسلمانان کشته می شوند ولی کسی حرف نمی زند و این نشان از قدرت و عظمت ایران دارد.

سردار نقدی همچنین به حضور یکی از مسئولین آلمان در کشور ایران اشاره و تاکید کرد: دشمنان اسلام و انقلاب به‌واسطه این که دست آمریکا، انگلیس در اذهان عمومی رو شده است امروز به آلمان که جنایت‌هایش هنوز بین عموم مردم جهان خیلی روشن نشده است متوسل شده‌اند.

 وی همچنین عنوان کرد: امروز آنها یکی از مسئولان آلمانی را به ایران فرستاده اند تا از حقوق بشر سخن بگوید در حالیکه دست این کشور تا مفرغ به خون هزاران تن از مردم جهان آلوده است.

 رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: حزبی که جنایات های مختلفی را علیه رنگین پوستان آلمان کرده اند و در جنگ تحمیلی نیز بلاهای زیادی را بر سر ما آورده اند و دشمنان ما این کشور را جلو فرستاده اند تا از حقوق بشر برای ما صحبت کند که این حرکت نیز به این دلیل است که کشورهای دیگر مشکلات بیشتری دارند.

سردار نقدی در پایان به اشاه به اینکه اکنون در انتهای پیچ تاریخی که رهبر فرمودند قرار داریم، خاطرنشان کرد: ما برای رسیدن به پایان آن باید ایستادگی کنیم؛ در جنگ نرم هم می شود همت، کلهر و قمی بود، ولی اینجا خونریزی نامرئی است و افرادی که زمینه ساز می شوند تا دیش های ماهواره جمع شود و یا خانم های بدحجاب را محجبه می کنند همان شهدای بزرگوار ما هستند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.