سردار خانچرلی: هنوز نیروی انتظامی رباط کریم یک ساختمان ندارد

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در این مراسم، گفت: ساختمانی که نیروی انتظامی در آن مستقر است یک مکان امانی و استیجاری است. هنوز نتوانسته ایم اعتباری اخذ کنیم و این ستاد را از اجاره نشینی خارج کنیم.

به گزارش خبرنگار رباط نیوز، سیدمهدی ساداتی فرماندار رباط کریم در آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم اظهار کرد: مسائلی هست که نیروی انتظامی رصد می‌کند ، انصافا با تدبیر سرهنگ پاشاکی یک مشکلی در اتفاقات اخیر کشور در شهرستان نداشتیم. امروز پلیس محرم مردم است و این نهاد  را ارزشمند و پرتلاش می دانند.

فرماندار رباط کریم ابراز کرد: برای رسیدن به اهداف و منویات نیروی انتظامی ادارت باید دست به کار شوند و انشالله شاهد کلنگ زنی ساختمان جدید نیروی انتظامی در شهرستان رباط کریم باشیم.

در ادامه سردار خانچرلی فرمانده انتظامی غرب استان تهران در این مراسم، گفت: نیروی انتظامی در ایحاد نظم و امنیت نقش مهمی را ایفا می کند. برقراری امنیت بدون همکاری محقق نمی شود و در شهرستان رباط کریم با جدیت دنبال شده و همکاریهای خوبی از سوی مسئولان صورت گرفته است.

وی ادامه داد: ساختمانی که نیروی انتظامی در آن مستقر است یک مکان امانی و استیجاری است. هنوز نتوانسته ایم اعتباری اخذ کنیم و این ستاد را از اجاره نشینی خارج کنیم.

وی ادامه داد: با حمایت فرمانده انتظامی و مسولان توانستیم بخشی از کاستی ها در رباط کریم را ترمیم کنیم.

سردار خانچرلی تأکید کرد: اگر امروز آرامشی در سطح شهرستان می بینیم این را می توان از حمایتهای دادگستری از نیروی انتظامی دانست. حقیقتا اگر این حمایتها صورت نگیرد نمی توان کاری پیش برد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *