سردار حسن زاده: اغتشاشات روزهای اخیر نشانه عداوت و دشمنی آمریکایی‌ها است

سردار حسن زاده تاکید کرد: دشمنان تمام توان خود را برای محدود کردن انقلاب به کار گرفته اند و عصبانیت خود را به خیابانهای ایران رسانده اند.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، سردار حسن زاده فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در اجتماع بزرگ بسیجیان رباط کریم اظهار کرد: در ماجرای ناارامی های اخیر این سپاه در استان تهران سه شهید گرانقدر را تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کرد.

وی تفکر بسیجی را مظهر اقتدار ایران اسلامی دانست و ابراز کرد: امروزه این تفکر انقلابی در کشورهای منطقه و اروپایی الگوبرداری شده است و ما مدیون امام راحل هستیم.

سردار حسن زاده تاکید کرد: دشمنان تمام توان خود را برای محدود کردن انقلاب به کار گرفته اند و عصبانیت خود را به خیابانهای ایران رسانده اند.

وی با اشاره به خسارتهای آشوب گران در شهرهای کشور، تصریح کرد: در اغتشاشات روزهای گذشته آشوبگران به بانکها، مراکز خدماتی، فروشگاه و حتی منازل مردم رحم نکردند، این ها عده ای فرصت طلب و آشوبگر با حمایت غربی ها بودند.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا استان تهران بیان کرد: یکی از پاسداران ما در این اغتشاشات از فرزند ۴۰ روزه خود گذشت و برای امنیت مردم جانش را تقدیم انقلاب کرد.
سردار حسن زاده با قدردانی از حضور مردم در محکومیت اقدام اغتشاشگران تصریح کرد: مردم به مانند روزهی نخست انقلاب در حمایت از رهبری و نظام اسلامی به خیابانها امدند و خرابکاری های روزهای اخیر محکوم کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *