سردار حسن زاده: دنیا شاهد شکست‌های سریالی غرب باشد

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: دنیا شاهد شکستهای سریالی استکبار و دنیای غرب است امروز درخت مقاومتهای دیروز به ثمر نشسته و هیچ آزاده ای در برابر ظلم غربی ها کوتاه نمی آید.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران امشب در مراسم گرامیداشت تجلیل از پیشکسوتان، ازادگان و رزمندگان شهرستان در سپاه رباط‌کریم اظهار کرد: جانبازان، پیشکسوتان دفاع مقدس و خانواده‌های آنان تلاش‌های بسیاری را برای انقلاب کرده اند و حقیقتا باید قدردان این بزرگواران بود.

وی ادامه داد: شهدای انقلاب، شهدای گمنام و شهدای مدافع حرم نقش مهمی را در پایداری انقلاب ایفا کردند ما در جنگ تحمیلی حدود ۲۵۰هزار تن از رزمندگان این کشور را تقدیم انقلاب کردیم.

وی افزود: در روزهای دفاع مقدس هر روز حدود ۸۰ نفر از رزمندگان ما به شهادت رسیدند، به طور قطع این مظلومیت رزمندگان ما در روزهای دفاع مقدس را می‌رساند.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران با اشاره به ماندگاری روح ایثار و فداکاری در کشور، ابراز کرد: امروز در کشور ما هرچه از جنگ فاصله می گیریم میل به شهادت و روحیه ایثار و نگاه به شهدای هشت سال دفاع مقدس پر رنگ تر می شود، این  نگاه به شهید شناسی مهم است و در میان جوانان ما به یک الگو تبدیل شده است.

سردار حسن زاده تاکید کرد: دستاورد دوران دفاع مقدس مهم است، دشمنان سعی داشتند تا با ایجاد هشت سال دفاع مقدس قطار پیشرفت انقلاب را متوقف کنند اما چه شد که دشمنان مقابل ایران اسلامی شکست خوردند و جنگ هشت ساله را باختند؟

وی به نقش مقاومت در بپیروزی های انقلاب اسلامی پرداخت و خاطرنشان کرد: دشمنان فکر می‌کردند که انقلاب اسلامی چهل سالگی خود را نمی بیند اما این شادی مردم در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  را دشمنان را ندیدند، برخی ها بر این باور بودند که می شود ایران را تجزیه کرد، سوریه را می توان به نقطه‌ها کوچکی تبدیل کرد حقیقتا این مقاومت است که در هر زمانی معنا پیدا می‌کند.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران عنوان کرد: چرا امروز دنیای استکبار از ایران و پیشرفتهای ما ناراحت است چرا که ایران اسلامی توانسته است به پیروزی های خوبی دست پیدا کند.

سردار حسن زاده تصریح کرد: دنیا شاهد شکستهای سریالی استکبار و دنیای غرب است، مقاومت و پایداری را امام و رهبر شجاع پایه ریزی کردندو امروز درخت مقاومتهای دیروز به ثمر نشسته و هیچ آزاده ای در برابر ظلم غربی ها کوتاه نمی آید.

سردار حسن زاده ابراز کرد: امروز تمام سیاستمداران غربی تأکید می کنند که رهبر انقلاب در برابر توطئه های دشمنان ایستاده است،چندی پیش وزیر امور خارجه آمریکا گفت که تمام نقشه های چندین ساله ما را رهبر ایران با سخنرانی یک ساعته خنثی می کند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *