حسینی:سرانه ورزشی در رباط کریم حال خوشایندی ندارد/ همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در رباط کریم برگزار می‌شود

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان رباط کریم تصریح کرد: سرانه ورزشی در رباط کریم حال خوشایندی ندارد و زیر استانداردهای کشوری قرار دارد و حتی استان تهران نیز دارای شرایط مناسبی از این نظر نیست.

حسینی، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار ورزشی رباط نیوز با اشاره به برگزاری همایش پیاده روی در رباط کریم، اظهار کرد: همایش سراسری پیاده روی در شهر رباط کریم برای نخستین بار و به صورت زنده از شبکه سوم سیما پخش می شود.

وی افزود: پیشتر از این و در دوران مسوولیتم در رباط کریم چنین همایشی را برگزار کردیم اما این همایش نشاط و شادابی ویژه ای به شهرستان رباط کریم خواهد بخشید.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان رباط کریم ادامه داد: هدف از برگزاری چنین همایش بزرگی ایجاد نشاط و شادابی در میان خانواده‌ها است و با وجود این همایش این موضوع محقق می شود.

وی با اشاره به دغدغه های ورزشی رباط کریم افزود: شهرستان رباط کریم با دارا بودن جمعیت بسیار بالا در میان شهرستانهای استان تهران نیازمند ساختار ورزشی است و درصددیم تا زیرساخت ها را در شهرستان توسعه و پس از ان نیز به دنبال حل مشکلات نرم افزاری هستیم.

حسینی تأکید کرد: با برنامه‌های صورت گرفته در پی آن هستیم تا ورزش را در شهرستان تخصصی کنیم و اماکن تخصصی در اختیار هیئت‌های ورزشی گذاشته شود تا بتوانیم شاهد پیشرفت‌های ورزشی در شهرستان باشیم.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان رباط کریم تصریح کرد: با تلاش دو چندان سعی در بهتر نشان دادن ورزش شهرستان در سطح تهران را داریم و این امر را به زودی محقق می کنیم.

وی ادامه داد: سرانه ورزشی در رباط کریم حال خوشایندی ندارد و زیر استانداردهای کشوری قرار دارد و حتی استان تهران نیز دارای شرایط مناسبی از این نظر نیست. با فعالیت‌های صورت گرفته برای افزایش سرانه‌های ورزشی تلاش شده اما هنوز رباط کریم فاصله بسیاری با دیگر شهرها دارد.

حسینی تأکید کرد: همایش بزرگ پیاده روی صبح روز جمعه از ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح از چهارراه مصلی بزرگ امام خمینی(ره) رباط کریم آغاز و به پارک گل نرگس ختم خواهد شد که در این همایش برخی از مسئولان کشوری و استانی و شهرستانی حضور دارند.

بنا برگفته حسینی، مسئولانی از جمله سردار مجد آرا، ریسس فدراسیون های همگانی، گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، شعبانی معاون همگانی وزیر ورزش و  برخی از مسئولان شهرستان رباط کریم در این همایش حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *