امام جمعه رباط کریم در سخنرانی راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه:

سخن گفتن درباره مذاکره با آمریکا باطل و بیهوده است

امام جمعه رباط کریم گفت: متاسفانه امروز بعضی از افراد بحث مذاکره با امریکا را به میان می آورند اما باید بدانند که اگر چه دانسته و چه ندانسته این حرف را زده اند این سخن رد و باطل است مذاکره با قاتل سردار سلیمانی آیا این خواسته مردم است؟

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، حجت السلام ترابی امام جمعه رباط کریم در سخنان ۲۲ بهمن ماه با بیان اینکه امروز دشمنان ایران از نام انقلاب اسلامی هراس دارند، اظهار کرد: امروز دشمنان این انقلاب از نام و سایه آن هراس دارند و به طور قطع حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نیز بر ترس آن ها می افزاید و دوچندان خواهد شد.

خطیب جمعه رباط کریم ادامه داد: دشمنان هیچ گاه نمی خواهند مردم طعم خوشی و آسانی را بچشند، از همین رو تمام هجمه‌های ضد ایرانی را به کار گرفته و درصدد تضعیف روحیه مردم و مقاومت و ایستادگی هستند.

حجت الاسلام ترابی با اشاره به شهادت حاج قاسم، ابراز کرد: حدودا ۴۰ روز پیش در تشییع گسترده و حماسی پیکر مقدس سردار حاج قاسم سلیمانی مردم شعار انتقام سخت را سر دادند، امروز نیز بار دیگر در گوشه و  کنار کشور شعار انتقام سخت سردادند و آنقدر این شعار را سر خواهند داد که آمریکا از منطقه خارج شود.

وی ادامه داد: متاسفانه امروز بعضی از افراد بحث مذاکره با امریکا را به میان می آورند اما باید بدانند که اگر چه دانسته و چه ندانسته این حرف را زده اند این سخن رد و باطل است مذاکره با قاتل سردار سلیمانی ایا این خواسته مردم است خیر مردمی که خواستار انتقام سخت شده اند و هیچ خواسته دیگری ندارند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *