ستاد مدیریت بحران زمستانی شهرداری رباط کریم فعالیت خود را آغاز کرد

در آستانه فصل زمستان شهرداری رباط کریم با بسیج امکانات و تشکیل ستاد مدیریت بحران زمستانی به استقبال فصل سرما و بارندگی میرود .

به گزارش رباط نیوز، در آستانه فصل زمستان شهرداری رباط کریم با بسیج امکانات و تشکیل ستاد مدیریت بحران زمستانی به استقبال فصل سرما و بارندگی میرود .

علی اکبر فدایی معاون خدمات شهری رباط کریم در این خصوص گفت :حوزه خدمات شهری شهرداری رباط کریم با تشکیل ستاد بحران زمستانی آمادگی خود را در مقابله با هرگونه آب گرفتگی جوی ها و معابر  عمومی و نیز رفع لغزندگی خیابان ها در صورت بارش ناگهانی برف و باران در این فصل اعلام نموده است. این مسئول ادامه داد : آماده سازی تجهیزات برف روبی و نیز بسته بندی نمک مورد نیاز و جانمائی ایستگاههای نمک در سطح شهر و دیگر و سایل مورد نیاز جهت استفاده در فصل سرما نیز از کارهائی است که ستاد بحران و ایمنی در شهرداری رباط کریم انجام خواهد داد . فدایی ضمن تشکر از همکاری شهروندان از آنان خواست تا در صورت بارش برف از باکس های نمک که در معابر عمومی تعبیه خواهند شد استفاده نمایند.لازم به توضیح است ستاد زمستانی شهرداری رباط کریم با ریاست شهردار و عضویت معاونت های خدمات شهر ، فنی و عمرانی ، حمل و نقل و ترافیک ، اجتماعی و فرهنگی و سازمانهای آتش نشانی ، اتوبوسرانی ، تاکسیرانی ، اداره حراست ، بازرسی و روابط عمومی تشکیل شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *