ستاد تنظیم بازار شهرستان رباط کریم در آستانه سال نو تشکیل جلسه داد

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان رباط کریم با حضور اعضاء و روسای ادارات مربوطه در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش رباط نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، محمد ارجستانی معاون برنامه ریزی و مالی _ اداری فرمانداری شهرستان رباط کریم با تاکید بر ضرورت ثبات قیمت و عرضه مناسب کالاها در آستانه سال جدید، گفت: تدابیر لازم برای تنظیم بازار در شهرستان اندیشیده شده و نخواهیم گذاشت تا مردم شهرستان در شب عید برای تامین نیاز های خود دچار مشکل شوند.
ارجستانی با تاکید بر اینکه واحدهای صنفی فاقد پروانه نباید حق فعالیت در شهرستان را داشته باشند، تصریح کرد: فلسفه وجودی ستاد تنظیم بازار، اقدامات پیشرانه است و اقدامات لازم برای رفاه شهروندان در آستانه سال نو در دستور کار این ستاد قرار دارد.
معاون برنامه ریزی و مالی _ اداری فرمانداری شهرستان رباط کریم، اضافه کرد: در کنار موضوع تنظیم بازار، نظارت جدی بر وضعیت بهداشتی و توجه به سلامت جامعه نیز یکی از مهمترین دغدغه ها است و تاکید کرده ایم که نانوایی های شهرستان نباید از جوش شیرین در پخت نان استفاده کنند.
وی اضافه کرد: ۲۱۵ واحد نانوایی مجاز و یارانه ای در سطح شهرستان فعال است که باید در ایام تعطیلات خدمات لازم را به مردم و مسافرین نوروزی ارایه دهند.
ارجستانی همچنین در خصوص تامین میوه شب عید، یادآور شد: جهاد سازندگی از طریق مباشرین مورد وثوق نسبت به عرضه مطلوب میوه دولتی در سطح شهرستان اقدام لازم را به عمل می آورد.
رییس ستاد تنظیم بازار شهرستان رباط کریم با تاکید بر تامین و عرضه سوخت در ایام نوروز، خاطر نشان کرد: تمامی جایگاه های بنزین، گازوئیل و گاز، آمادگی کامل برای ارایه خدمات به مردم و مسافرین نوروزی را دارند.

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *