مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرستان رباط کریم:

ساماندهی خودروهای مشغول به کار در شهرک آبشناسان

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرستان رباط کریم از ساماندهی تاکسی های مشغول در شهرک آبشناسان خبر داد و به بیان دیدگاه های خود در این باره پرداخت .

علیرضا قمی،مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرستان رباط کریم در گفت وگوی با خبرنگار سرویس اجتماعی رباط نیوز اظهار کرد: با توجه به اینکه شهرک آبشناسان با توجه به تازه تاسیس بودن و فاصله آن تا شهر مادر از امکانات حمل و نقل کمی برخوردار است ، گفت : این شهرک نیاز به ایستگاه های مختلف برای انتقال مسافران به رباط کریم دارد به همین منظور ایستگاه های تاکسی و فعالان در این خطوط ساماندهی خواهند شد .

وی افزود : هم اکنون خودرو های معدودی در این مسیر مشغول به فعالیت هستند که پس از ساماندهی این گونه خودروها، آرم و علائم سازمان بر روی آنان نصب خواهد شد تا به راحتی از سوی شهروندان قابل شناسایی باشد و شهروندان از این بابت دغدغه ای نداشته باشند.

قمی عنوان کرد: با توجه به این که فعالیت برخی از خودروهای شخصی در شرکت های حمل و نقل درون شهری موجب نارضایتی شهروندان شده، سازمان تاکسیرانی شهرداری رباط کریم اقدام به ساماندهی این خودروها نموده است.

وی در پایان یادآور شد: مسئولان سازمان تاکسیرانی شهرداری رباط کریم همواره سعی دارند با نظارت دقیق بر عملکرد نهادهای زیرمجموعه این سازمان بهترین خدمات را به شهروندان ارائه داده و رضایت آنان را به نحو مطلوب جلب کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *