سارقان مسافرکش نما در شهریار دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان از شناسایی و انهدام باند ۵ نفره سارقان مسافرکش نما خبر داد و گفت: متهمان با ۲ دستگاه خودرو تحت عنوان مسافر‌کش طعمه های خود را انتخاب می کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز،سردار ظهیری با اشاره به دستگیری سارقان مسافرکش نما گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت‌ تحت عنوان مسافرکش در شهرستان شهریار، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه با بررسی‌های انجام شده توسط کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد که اعضاء این باند ۵ نفره همگی غیربومی هستند، افزود: سارقان با ۲ دستگاه خودرو تحت عنوان مسافر‌کش اقدام به انتخاب طعمه های خود که غالبا جوانان بودند، می کردند و پس از طی مسافتی با تهدید سلاح سرد مسافر را به مکانی خلوت برده و پس از سرقت وسایل همراهش وی را در همان‌جا رها می‌کردند.

سردار ظهیری بیان داشت: با تحقیقات گسترده و تلاش‌های شبانه روزی پلیس، اعضاء این باند را شناسایی و با هماهنگی قضائی در مخفیگاهشان در شهرستان شهریار دستگیر شدند.

وی افزود: هر ۵ متهم در بازجویی های فنی پلیس به ۴۰ فقره سرقت تحت عنوان مسافر‌‎کش در شهرستان های شهریار، ملارد و قدس اعتراف کردند.

سردار ظهیری در پایان خاطرنشان کرد: ارتقاء امنیت اجتماعی در ۶ شهرستان غرب استان تهران در دستور کار بوده و پلیس با جرایم خشن از قبیل زورگیری، سرقت به عنف و … با جدیت برخورد خواهد کرد، لذا شهروندانی که به این شیوه از آنان سرقت شده جهت تشکیل پرونده و پیگیری به پلیس آگاهی غرب استان تهران، واقع در شهریار – شهرک اداری مراجعه کنند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضائی به شهروندان توصیه کرد: در ترددها از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کرده و به هیچ عنوان از خودروهای شخصی در سفرهای شهری استفاده نکنند.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *