سارقان محتویات خودرو در رباط کریم دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم غرب استان تهران از دستگیری سارقان محتویات خودرو با ۱۲ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ عبدالله زاده پاشاکی، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار حوزه اجتماعی رباط نیوز از دستگیری سارقان محتویات خودرو در رباط کریم خبر داد و اظهار کرد: مأموران کلانتری ۱۵ منجیل آباد در پی تماس تلفنی شخصی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت محتویات خودروهای کشاورزی وی سریعا به محل اعلامی اعزام شدند.

وی ادامه داد: شخص مالباخته به مأموران مراجعه و اظهار داشت که شب گذشته دو نفر سارق وارد منزل وی شده و تعداد چهار دستگاه باطری ماشینهای کشاورزی وی را به سرقت برده و متواری شده اند.

پاشاکی با اشاره به ابعاد دیگر این پرونده، مأموران نیروی انتظامی را در راستای تأمین امنیت شهرستان رباط کریم را خستگی ناپذیر خواند و اظهار کرد: مأموران انتظامی سریعا با تشکیل یک تیم عملیاتی و هماهنگی قضایی به آدرسهای اعلامی رفته و متهمان به نام های« الف ج» و « ف ج» را دستگیر و جهت بررسی و بازجویی تحویل پلیس آگاهی دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در ادامه از سرقت های بالای این دو متهم خبرداد و خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده در بازجوی های پلیسی جرم خود را قبول داشته و در ادامه به ۱۲ فقره سرقت محتویات داخل خودرو در روستای منجیل آباد با همدستی همدیگر اعتراف کرده که پس از تشکیل پرونده قضایی و گذراندن مراحل قانونی روانه زندان شدند.

انتهای پیام/

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *