سارقان خانوادگی منزل به ۷۰ سرقت اعتراف کردند

اعضای باند خانوادگی سارقان منزل پس از دستگیری توسط پلیس شهرستان رباط کریم به ۷۰ فقره سرقت اعتراف کردند.

به گزارش رباط نیوز،سرهنگ جعفر علیزاده، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با رباط نیوز با اعلام خبر فوق اظهار کرد: مأموران پلیس آگاهی عصر روز گذشته موفق به شناسایی و دستگیری یک سارق سابقه دار که به تازگی از زندان آزاد شده بود شدند.

وی افزود: مأموران انتظامی با تکشیل تیم عملیاتی و هماهنگی قضایی، به تعقیب و مراقبت متهم پرداخته و مخفی گاه وی را در شهرک آلارد شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه متهم دستگیر شد و جهت بررسی و بازجویی به پلیس آگاهی انتقال داده شد.

علیزاده ادامه داد: متهم دستگیر شده در بازجویی های پلیس به ۷۰ فقره سرقت منزل در شهرستان های رباط کریم و بهارستان اعتراف کرد و در ادامه اعتراف کرد: سرقت ها را با همدستی دو نفر دیگر از اقوامش انجام می‌داده است.

رییس پلیس رباط کریم گفت: مأموران پلیس آگاهی، با بازجویی سارق دستگیر شده و گرفتن مخفی گاه سارقان فراری با هماهنگی مقام قضایی دو سارق دستگیر شده و جهت بازجویی به پلیس آگاهی منتقل شدند.

متهمان دستگیر شده در بازجویی های پلیسی به سرقت منزل و همدستی با همدیگر اعتراف کرده و در ادامه اعتراف کردند: اموال مسروقه را به مالخر معروف به ” بهروز” می فروختند، مالخر توسط مأموران پلیس آگاهی در یکی از استان های غربی کشور شناسایی و دستگیر و اموال سرقتی به مالباختگان  بازگردانده شد.

به گفته وی سارقان و مالخر دستگیر شده پس از تشکیل پرونده قضایی و گذراندن مراحل قانونی روانه زندان شدند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *