ساداتی: گندزدایی شهرها مستمر انجام خواهد شد

فرماندار رباط کریم در جلسه مبارزه با گفت: دفن اموات تا عادی شدن شرایط کشور در بقاع متبرکه ممنوع است.

به گزارش رباط نیوز، سید مهدی ساداتی در جلسه ستاد مبارزه با کرونا در خصوص گندزدایی سطح شهرستان بیان کرد: خدمات گسترده ستاد پیشگیری از کرونا ویروس در راستای توسعه عملیات میدانی ضدعفونی معابر در سطح شهرستان تا ریشه کنی بیماری با قوت و بیش از پیش هم چنان ادامه یابد.
نماینده عالی دولت در ادامه دفن اموات تا عادی شدن شرایط در بقاع متبرکه را ممنوع اعلام کرد و افزود: طی برنامه ریزی های دقیق صورت گرفته، برای جلوگیری از انتشار این ویروس در صورت فوت احتمالی مبتلایان و انتشار آن، دفن اموات تا اطلاع ثانوی در بقایای متبرکه ممنوع است.
ساداتی با اشاره به خروج شهروندان از منازل عنوان کرد: بهترین راهکار پیشگیری، مقابله و شیوع از این بیماری منحوس همکاری مردم با در منزل ماندنشان و پرهیز از حضور در تجمعات است چرا که این بهترین راهکار برای در امان ماندن هم وطنان از این ویروس است.
وی با خطاب قرار دادن مدیران برای همکاری با کارکنان ادارات افزود: ثبت اثر انگشت برای حضور غیاب تا زمان مقرر الزامی نیست و با توجه به دستور استاندار تهران برای شیفت بندی و مرخصی به کارکنان، دستگاه های اجرایی می توانند با تمهیدات پیش بینی شده و دورکاری کارکنان از شیوع ویروس کرونا جلوگیری کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *