زندگی مردم آمیخته با فرهنگ است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت:تمام ابعاد و اجزاء زندگی روزانه مردم آمیخته با فرهنگ است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز،هادی تمهیدی فرماندار شهرستان بهارستان در جلسه ای با اصحاب فرهنک و هنر با اشاره به اهمیت فرهنگ در جامعه امروز اظهار داشت: تمام ابعاد و اجزاء زندگی روزانه مردم آمیخته با فرهنگ است.

وی افزود: اگر در بخش فرهنگ خوب عمل کنیم و در مسیر فرهنگ سازی گام برداریم، بی شک بر مشکلات در سایر حوزه ها نیز فائق خواهیم آمد.

فرماندار بهارستان تصریح کرد: در شهرستان با مشکلات و کمبودهای مختلفی روبرو هستیم.

تمهیدی گفت: بین تعداد جمعیت، مطالبات مردم و حد استاندارد و مطلوب زیر ساختها فاصله زیادی وجود دارد که نمی توان با احداث یک مرکز این فاصله را از بین برد اما تلاش های زیادی برای تامین بودجه انجام شده و به طور مستمر پیگیری های لازم صورت می گیرد.

وی افزود: احداث پردیس فرهنگی و هنری در کنار ساخت بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی و تامین آب شرب از اولویت های ما برای شهرستان بهارستان است.

فرماندار بهارستان ادامه داد: بایستی با برنامه ریزی دقیق از تمامی ظرفیت های موجود بهترین استفاده را ببریم.

نماینده عالی دولت در شهرستان بهارستان اظهار داشت: برگزاری برنامه های فرهنگی با محوریت هنرمندان یکی از راه های بکارگیری ظرفیت هنرمندان است.

تمهیدی با تاکید براجرای برنامه های فرهنگی و هنری در شهرستان عنوان کرد: با ارائه طرحها و برنامه های قابل اجرا توسط انجمنهای فرهنگی و هنری و تنظیم تقویم برنامه های فرهنگی شهرستان توسط اداره ارشاد و با رعایت پروتکلهای بهداشتی برنامه های فرهنگی شهرستان سرعت خواهد یافت .

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *