زارعی خبر داد: گنبد امامزاده عمادالدین(ع ترمیم می‌شود

معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه رباط کریم گفت: با توجه به خرابی های به وجود آمده در گنبد این آستان شریف، تصمیم به ترمیم این گنبد گرفته شد و تا آخر تابستان کار بازسازی گنبد به پایان می رسد.

مهدی زارعی، معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار سرویس فرهنگی رباط نیوز با اشاره به برنامه های این اداره در آینده، اظهار کرد: امروز ۱۵۰ نفر از قرآن دوستان شهرستان رباط کریم را برای حضور در مسابقات بین المللی قرآن کریم در مصلای بزرگ تهران اعزام کردیم که این رقم روز سه شنبه نیز به ۳۰۰ نفر افزایش خواهد یافت.

وی افزود: مسابقه های قرآنی در شهرستان رباط کریم در رشته های مفاهیم، حفظ قرآن کریم، ترتیل، اذان، دعا خوانی و… از هشتم خردادماه در رباط کریم آغاز می شود.

معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رباط کریم بیان کرد: واحد برادران در تاریخ مذکور در آستان مقدس امامزاده عمادالدین(ع) رباط کریم و و مسابقات قرآنی خواهران نیز در شهرستان بهارستان برگزار می شود.

زارعی ادامه داد: با تبلیغات صورت گرفته در دو شهرستان، استقبال بی نظیری از این مسابقات شده است.

معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رباط کریم با اشاره به برنامه های این اداره در نیمه شعبان در شهرستان، بیان کرد: در این روزها برنامه هایی از قبیل آذین بندی بقعه امامزاده عمادالدین(ع)، شب احیا و روز نیمه شعبان نیز برنامه جشن میلاد در این آستان مقدس خواهیم داشت.

زارعی همچنین با اشاره به تعمیر گنبد آستان مقدس امامزاده عمادالدین(ع)، تصریح کرد: با توجه به خرابی های به وجود آمده در گنبد این آستان شریف، تصمیم به ترمیم این گنبد گرفته شد و تا آخر تابستان کار بازسازی گنبد به پایان می رسد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *