رییس کمیته امداد رباط کریم خبر داد: بیش از ۷۰ پایگاه در رباط کریم آماده دریافت زکات فطریه هستند

رییس کمیته امداد رباط کریم گفت: در روز عید سعید فطر ۵۰ پایگاه از کمیته امداد و بیش از۲۰ پایگاه نیز از موسسات خیریه و بهزیستی در این شهرستان فعال خواهند بود.

فتح الله عزیزی رییس کمیته امداد شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز اظهار کرد: شورای زکات شهرستان حسب وظیفه ذاتی مسوولیت جمع آوری زکات واجب،مستحب و به ویژه زکات فطریه را بر عهده دارد.

وی ادامه داد: براساس جلسات برگزار شده و دستورالعمل های ارسالی، مقرر شد اداره بهزیستی، موسسه حضرت فاطمه الزهرا(س) و کمیته امداد امام خمینی(ره) نسبت به جمع آوری زکات فطریه اقدام کنند.

رییس کمیته امداد شهرستان رباط کریم ابراز کرد: در همین راستا مقرر شد تا تمامی ستادهای جمع آوری در سطح شهرستان، با لوگوی شورای زکات نسبت به جمع آوری زکات فطریه اقدام کنند.

وی به تعداد پایگاه های فعال ستاد زکات در شهرستان اشاره کرد و گفت: در روز عید سعید فطر ۵۰ پایگاه از کمیته امداد و بیش از۲۰ پایگاه نیز از موسسات خیریه و بهزیستی در این شهرستان فعال خواهند بود.

وی خاطرنشان کرد: براساس هماهنگی های انجام شده در مساجد روستاها از طریق صندوق ها زکات فطریه جمع آوری و به این شورا ارسال می شود.

وی تاکید کرد: شهروندان عزیز می توانند از طریق بین بانکی زکات فطریه را به حساب کمیته امداد به شماره ۰۱۰۵۲۴۸۷۹۱۰۰۲و شماره کارت کمیته امداد ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۱۶۹۷۹ واریز کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *