رییس شبکه بهداشت رباط کریم خبر داد: سی تی اسکن بیمارستان به زودی فعال می شود/ ۶ خانه بهداشت رباط کریم دهه فجر افتتاح خواهد شد

رییس شبکه بهداشت رباط کریم گفت: یک ماه پیش دستگاه سی تی اسکن توشیبا با قیمت دو میلیارد و شصت میلیون تومان وارد بیمارستان شهرستان رباط کریم شد اما به علت زیاد بودن ارتعاشات دستگاه، باید بخش زیرین دستگاه پایه ریزی می شد که عملیات سرب کوبی صورت گرفت و به زودی شروع به کار آن را کلید خواهیم زد

حسین فرزانه، رییس شبکه بهداشت رباط کریم در گفت وگو با رباط نیوز، اظهار کرد: طی مراسمی به مناسبت روز جهانی داوطلبان سلامت  جشن رابطین بهداشتی و سلامت  با حضور ۲۶۰ رابط بهداشتی در شهرستان برگزار شد.
وی افزود: این تعداد رابطین بهداشتی ۴۵۰۰۰ نفر را تحت پوشش قرار داده اند و این روز برای تقدیر از آن ها در نظر گرفته شده است.
رییس شبکه بهداشت رباط کریم ادامه داد: در این جلسه به خدماتی که این اداره ارائه می دهد اشاره شد و بر فعالیت آزمایشگاه ها و داروخانه ها تأکید شد.
وی ادامه داد: قصد داریم در آینده نزدیک به یاری خیرین شهرستان دستگاه دیالیز و سنجش تراکم استخوان را وارد خدمات درمانی شهرستان کنیم.
فرزانه اضافه کرد: در دولت یازدهم ساخت ۵ خانه بهداشت را در شهرستان داشته ایم که در روستاهای علی آباد، یقه، حصارمهتر، اصغر اباد و آدران این اتفاق صورت گرفت.
وی تصریح کرد: چهارسالی از تخریب خانه بهداشت روستای پیغمبر می گذردطی امضاء تفاهم نامه ای با قرارگاه خانم الانبیاء مقرر شد تا این خانه بهداشت ساخته شود.
رییس شبکه بهداشت رباط کریم بیان کرد:احداث ۶ خانه بهداشت  درشهرستان رباط کریم  حدود ۹۰درصد پیشرفت داشته و در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
وی با اشاره به خرید دستگاه سی تی اسکن بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(ع) از به کارگیری هرچه زودتر این دستگاه در بیمارستان خبر داد و گفت: یک ماه پیش دستگاه سی تی اسکن توشیبا با قیمت دو میلیارد و شصت میلیون تومان  وارد بیمارستان شهرستان رباط کریم شد اما به علت زیاد بودن ارتعاشات دستگاه، باید بخش زیرین دستگاه پایه ریزی می شد که عملیات سرب کوبی صورت گرفت و به زودی شروع به کار آن را کلید خواهیم زد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *