رییس ستادبرگزاری دهه فجر عنوان کرد؛برگزاری ۱۲۰ برنامه محوری در شهرستان / نقش مهم رسانه ها در پیروزی انقلاب اسلامی

رییس ستادبرگزاری دهه فجر شهرستان رباط کریم گفت: بیش از ۱۲۰ برنامه محوری دردهه فجر درشهرستان رباط کریم برگزارمی شود.

به گزارش رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه و رییس ستاد برگزاری مراسم دهه فجر شهرستان رباط کریم امروز در نشستی با اصحاب رسانه اظهار کرد: دشمن شمار یک ملت ایران آمریکا است و و این ملت با دیدگاه ضد استبکباری در دنیا مطرح است.

وی افزود: بیداری اسلامی منطقه حاصل تلاش های امام خمینی(ره) و بصیرت های مردم است.

رییس ستاد برگزاری مراسم دهه فجر شهرستان رباط کریم با مهم توصیف کردن نقش ایران در صدور فرهنگ اسلامی به دنیا، ابراز کرد: مستکبران جهانی از این موضوع هراس دارند وخواب بر چشم هایشان نمی رود.

وی با اشاره به نقش مطبوعات در ترویج آرمان ها و اندیشه های سیاسی امام راحل، بر فعالیت هرچه تمام تر رسانه ها در راستای حفظ ارزش های دینی و اسلامی تأکید کرد و گفت: رسانه ها می توانند در پیشرفت یک جامعه تأثیر بسزایی داشته باشند.

حجت الاسلام محمدی نژاد در بخش دیگری از سخنانش، با اشاره به برنامه های دهه فجر در شهرستان رباط کریم، بیان کرد: بیش از ۱۲۰ برنامه محوری دردهه فجر در رباط کریم برگزارمی شود.

وی اضافه کرد: در برگزاری این برنامه ها فرهنگیان کشاورزان،کارگران، مجامع صنعتی و … حضور خواهند داشت.

امام جمعه رباط کریم ادامه داد: بیش از ۱۰۰۰ برنامه در شهرستان برگزار می شود که برخی از آن ها شاخص هستند.

وی تأکید کرد: افتتاح ۲۸ پروژه عمرانی، برگزاری نمایشگاه کتاب، اردوی راهیان نور، برنامه های بصیرت افزایی از مهم ترین برنامه های دهه فجر در شهرستان به شمار می آید.

نمایش رایگان دو روزه شیار ۱۴۳ در سینما فرهنگ

رییس ستاد برگزاری مراسم دهه فجر شهرستان رباط کریم از نمایش فیلم شیار ۱۴۳ در سینما فرهنگ رباط کریم خبر داد و تصریح کرد: به مناسبت دهه فجر این فیلم به مدت دو روز در سینما فرهنگ به صورت رایگان نمایش داده می شود.

وزیر بهداشت میهمان رباط کریم

وی تأکید کرد: آیت الله حائری شیرازی، وزیر فرهنگ و ارشاد، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس سخنرانان احتمالی دهه فجر شهرستان رباط کریم خواهند بود.

گفتنی است وزیر بهداشت و درمان هم میهمان مردم رباط کریم خواهد بود.

انتهای پیام/

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.