در جلسه هم اندیشی نقش رسانه در اجتماعی شدن سلامت در رباط‌کریم مطرح شد؛

رییس بیمارستان رباط‌کریم خبر داد:بیمارستان آماده ارائه خدمات به خارجی‌ها می‌شود/ افتتاح بخش زنان و زایمان

رییس بیمارستان رباط‌کریم گفت: بخش ipdو پذیرش بیماران خارجی در جهت توسعه توریسم درمانی در درست اقدام است که در این رابطه ۱۱ تخت بیمارستانی اماده خدمت به بیماران خارج از کشور خواهند بود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط‌نیوز، دکتر اسدی رییس بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا رباط‌کریم در این نشست ضمن انتقاد از برخی شهروندان خواستار توجه جدی به اموال بیت المال شد و اظهار کرد: متاسفانه برخی از افراد هنگام مراجعه به بیمارستان اقدام به آسیب زدن به اموال بیت المال می‌کنند که این کار زیبنده نیست.

وی با اشاره به رضایتمندی پرسنل بیمارستان از عملکرد مدیریتی،ابراز کرد: براساس اخرین نظرسنجی‌ها حدود ۷۷درصد از پرسنل از عملکرد مدیریتی در حوزه‌های مختلف اعلام رضایتمندی کرده‌اند.

وی یاداور شد: بیمارستان توانسته بخش اورژانس سرپایی و بستری را از یکدیگر جدا کرده و این به روند خدمات رسانی کمک بسزایی خواهد کرد.

اسدی به افتتاح بخش زنان و زایمان در این بیمارستان اشاره و بیان کرد: ساختمانی برای این بخش در نظر گرفته شده و پس از تجهیز، طی چندین ماه آینده افتتاح و به بهره داری خواهد رسید.

دکتر اسدی از راه اندازی کلینیک دیابت در بیمارستان رباط‌کریم خبر داد و یادآور شد: با بهره مندی از متخصصان چشم، داخلی، مغز و اعصاب(نرولوژ)،کلیه و مجاری ادراری(نفرولوژ) ،قلب و … کلینیک دیابت در این بیمارستان راه اندازی می‌شود.

وی اضافه کرد: راه اندازی مرکز مولد و بخش ipdو پذیرش بیماران خارجی در جهت توسعه توریسم درمانی در درست اقدام است که در این رابطه ۱۱ تخت بیمارستانی اماده خدمت به بیماران خارج از کشور خواهند بود.

رییس بیمارستان رباط‌کریم بیان کرد: راه اندازی بخشscu بیمارانی که حمله حاد مغزی را دارند در دستور کار است، در این طرح با اعلام گزارش حمله مغزی از سوی اورژانس تیم متخصص بیمارستان آماده به کار شده و با داروی تزریقی به بیمار منجر به حرکت لکه خونی در مغز می‌شود.

در ادامه دکتر گلشنی مدیر شبکه بهداشت و درمان نیز تلاش برای راه اندازی دهکده سلامت در پرند خبر داد و خاطرنشان کرد: اگر زمین ۶۰ هکتاری پرند را در اختیار این شبکه قرار دهند با کمک بخش خصوصی برای توریست درمانی اقدامات مطلوبی را اجرا و دهکده سلامت را راه اندازی خواهیم کرد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *