رییس اداره ورزش و جوانان رباط کریم: هر رباط کریمی ۶۰ سانتی متر سرانه ورزشی دارد

رییس اداره ورزش و جوانان رباط کریم گفت: سرانه ورزشی شهرستان کمتر از ۶۰ سانتی متر و استان تهران نیز در قعر جدول کشوری قرار دارد.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی رباط نیوز، سید هاشم حسینی، رییس اداره ورزش و جوانان رباط کریم ظهر امروز در میان مسئولان هیئت های ورزشی شهرستان اظهار کرد: بیش از ۲۸ هیئت ورزشی در شهرستان رباط کریم فعال است که خوشبختانه توانسته اند روحیه ورزشی را به شهر بازگرداندند.

وی افزود: ورزش به دلیل ضریب نفوذ بالا در میان مردم نقش مهمی در سلامت جامعه را ایفا می کند از این رو باید نگاه ویژه ای به این مهم داشت و بر تقویت هر چه بیشتر آن همت گماشت.

رییس اداره ورزش و جوانان رباط کریم ادامه داد: بیش از چهارهزار ورزشکار در شهرستان رباط کریم فعالیت می کند که با تلاش مسئولان این رقم نیز می تواند افزایش دو چندان داشته باشد.

وی ادامه داد: سرانه ورزشی شهرستان کمتر از ۶۰ سانتی متر است و از استانداردها به دور است و زیر خط فقر سرانه ورزشی هستیم و حتی استان تهران نیز به این لحاظ در قعر جدول کشوری قرار دارد.

مهدی فرمانی، مسئول ورزش همگانی اداره ورزش رباط کریم نیز ابراز کرد: با همت مسئولان توانسته ایم برنامه صبح و نشاط را در شهرستان برگزار کنیم که این روند روبه رشدی را در جذب افراد به ورزشهای همگانی می تواند به دنبال داشته باشد.

وی تأکید کرد: هیئت های ورزشی فعال در سطح شهرستان توانسته اند نقش عمده ای را در سطح تهران و کیفی سازی ورزش رباط کریم ایفا کنند که همواره باید قدردان آن ها بود.

عیسی گل محمدی، مربی و قهرمان بوکس کشور نیز اظهار کرد: ورزش شهرستان ها نیاز به حمایت بیشتری دارند تا بتوانند خود را به مرحله ظهور و بروز برسانند و این نیازمند نگاه ویژه تمام افراد دست اندرکار است.

انتهای پیام/

۱ دیدگاه

  1. طراحی سایت پاسخ

    مرسی از اخبار خوب و به روزتون
    امیدوارم به ورزش مخصوصاً توی شهرستانها اهمیت بیشتری داده بشه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *