رییس اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم:برگزاری ۶ دوره آموزشی در شهرستان رباط کریم

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم گفت: در حال برگزاری ۶دوره آموزشی جهت رشد آگاهی و توان علمی گروه های هدف این شهرستان هستیم.

حجت الاسلام علی تولایی، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار سرویس فرهنگی رباط نیوز اظهار کرد: در راستای اجرای ابلاغیه سازمان تبلیغات اسلامی، ۶ دوره آموزشی برای گروه هدف این شهرستان از جمله مربیان آموزش و پرورش، فرهنگیان، والدین دانش آموزان، مداحان و ذاکرین اهل بیت، مسئولین هیات و تشکل های دینی برگزار شد.
وی، افزود: این دوره ها با عناوین آسیب های فردی و اجتماعی در فضای مجازی، مهارت افزایی سبک زندگی قرآنی و چالش های نظام تربیت و خانواده، سواد رسانه و فناوریهای نوین بستر تعمیق ارزش ها، آداب و اخلاق مداحی، مقتل شناسی، روش های پیشگیری از اعتیاد و آشنایی با زیان های آن و بایسته ها و آسیب های عزاداری برگزار شد.
تولایی هدف از برگزاری این دوره ها را تحقق شاخص های فرهنگی و تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی و ایجاد زمینه جهت رشد آگاهی و توان علمی گروه هدف دانست و ابزار کرد: همچنین در این دوره ها به کسانی که حداقل نمره قبولی را در آزمون ها کسب کرده بودند گواهی نامه پایان دوره آموزشی صادر و اعطا شد.
وی ادامه داد: برگزاری چنین دوره هایی با استقبال مطلوبی از سوی مخاطبان روبه رو می شود و به طور قطع می تواند نقش سازنده ای را در جامعه ایفا کند.
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رباط کریم، در پایان از همکاری اداره آموزش و پرورش، بهزیستی، بخشداری، مرکز بهداشت، دارالقرآن، مؤسسات و خانه های قرآنی، شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان در امر برگزاری دوره های آموزشی تشکر و قدردانی کرد و از جامع هدف خواست تا در کارگاه ها و دوره ها حضور پرشور و باشکوه داشته باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *